JSME MOC RÁDI, ŽE SE VÁM U NÁS LÍBÍ 🙂

Řekl. i. o nás:

 

Petr K., 15. 1. 2024
EKOpark je příjemné místo, kde lze i přes jeho menší velikost strávit celý den. Parkování v okolí nedaleké Benziny. Vstupné 100Kč, dílnička +100Kč pouze HOTOVĚ. Hodí se mít z domova skleněnky na dráhy, případně lze sáček s krásnými skleněnkami zakoupit v kavárničce za 30Kč.
Musíme pochválit maximálně vstřícný a usměvavý personál, stejně jako kvalitně zpracovaný barevný letáček s hrou u vstupu. K jídlu mají např. vynikající palačinky a domácí limonády s posezením v korunách stromů. Nastavený koncept vč. skvěle vybavené dílničky nechávající dětem prostor pro fantazii evidentně funguje.
Určitě bych se ale přimluvil za postupnou renovaci a údržbu dřevěného vybavení (viz. připravované nové značení – jen tak dál), na kterém se notně projevuje už zub času. Napadá mne např. v místě uspořádat řezbářskou tematickou soutěž a částí výtvorů nahradit ty stávající.
Chtěli jsme si vyzkoušet cestu blátem, ale odradil nás jeden ručník na utření nohou pro všechny návštěvníky. Možná by šel nahradit jednorázovými papírovými utěrkami? P.S. doporučuji doplnit zničené ukazatele k nenápadnému vchodu jinak moc příjemného Ekoparku obklopeného zelení, kde se nám líbilo.

Валентина Л, 17. 9. 2023
Útulné místo, Montessori pro děti a relaxace pro dospělé. Bydleli jsme tam i v apartmánech, super!

 

Lucie Ch., 14. 9. 2023
Krásný park, kde se vyblbnou celé rodiny v centru Liberce. Za teplého počasí si děti mohou naplno užít blátivou kuchyni, dílničky, najdou tu i kozy. Pro rodiče je možnost něčeho dobrého na zub.
Parkování je možné například u fotbalového stadionu asi pět minut od parku po cyklostezce.

 

Barbora V., 20. 8. 2023
Pěkné místo s vyžitím pro děti. Kuličkové dráhy, chodníček pro bosé nohy, blátivá kuchyně, kryté pískoviště. K zapůjčení i odstrkovadla. Doporučuji bez kočárku. Jednotné vstupné 100,- Kč, kuličky do kuličkových drah 30,- Kč a krmení pro kozy 20,- Kč. Platba pouze v hotovosti.

 

Eva S., 14. 8. 2023
Krásné, klidné místo pro děti, cca od dvou let a více. Zábava na pískovišti, koutek s dřevěnými kostkami, blátivá kuchyňka, stezka pro bosé nožky, krmení koziček, ohniště, dílničky, vodní hrátky, kuličková dráha a další. Deti se opravdu vyblbnou s vodou, blátem, listím a větvemi ve velkém. I 8letí se vyřádí.
Pro dospělé posezení v korunách stromů, občerstvení i vstup a další pouze za hotovost. Karty neberou.

 

Sandra L., 10. 7. 2023
Parkrat jsem na ekopark narazila pri hledani tipu, kam s detmi v nasem okoli, ale nejak me to nenadchlo a vzdy jsme volili radsi lesopark Horka nebo jine. No a konecne po par letech padl napadl, ze zajedem do ekoparku a byli jsme teda nadmiru prekvapeni! Z fotek a popisu to moc nevyzni, ale je to opravdu detsky raj – nejlepsi jsou asi dilnicky, kde je velka spousta materialu a moznosti, co vyrobit pro vsechny vekove kategorie. Moc mily je i zazitek stezky, kde navstivite 4 tabule s otazkami a na konci dostanou deti lucernu a jdou do opravdive a celkem dost strasidelne jeskyne pro poklad. Uzasna je i kulickova draha a hlavne blativa kuchyne, kde deti muzou patlat se vsim nadobim od hrncu pres toastovace az po dolce gusto a vyrabet ty nejlepsi blative recepty. Moc pekne resene je i velke piskoviste. Nektere useky by uz chtely trochu pece….

MŠ a ZŠ Dětřichov, 12. 6. 2023
Dnešní naprosto užitý den druháčků v První volnočasový EKOpark Liberec 💚 Moc děkujeme, vyzkoušeli jsme si vše, co se dalo a klidně bychom tam strávili úplně celý den. 🍀Také moc děkujeme panu starostovi za odvoz zpět.

 

Roman K., 26. 5. 2023
Super

 

Lea H., 25. 5. 2023
Moc děkujeme za krásné odpoledne. Už při vstupu jsme věděly, že tohle bude pecka! 🤩 určitě jsme nebyly naposled..

 

Venda N., 15. 9. 2022
Perfektní pro děti vynikající káva

 

Jitka M., 30.8. 2022
Moc hezké místo v přírodě, opravdový ráj pro děti. Voda, bahno, krmení koz, kulicko draha, kreativní dilnicka, blativa kuchyně, piskoviste a v neposledni řadě výborne palačinky. Opravdu vše co děti milují. Zaručuju vám, že budou nadšené. A dospeli se krásně zrelaxuji ve stínu stromu. Každý si tam najde to svoje. Fakt skvěle a hlavně jedinečné místo. Určitě doporučuji sem zajít.

 

Michał, 22. 8. 2022
It’s amazing eko playground for kids offering various activities. We spent wonderful time there

 

Adéla J., 8. 8. 2022
🧠🐐 V neděli jsme navštívili EKOpark v Liberci.  Strávili jsme tu 5 hodin. Celým parkem vás provází mapa pokladů a do jejího rozluštění jsme se zapojili úplně všichni 🤗 Navíc je celý park proložený dilničkami, kde si můžou děti i dospělí vyrobit všechno od dřevěných mečů, mašinek až po vlastnoručně malované polštářky i šperky. Můžete tu nakrmit kozy, trochu agresivního Pištu a malou Rozinku. V místní kuchyni si nechat uvařit blátivou kaši nebo pizzu „La poleno“ 👏😁. Odjížděli jsme s kouskem pokladu a hlavně spoustou zážitků. Opravdu úžasné místo, úplná oáza v centru Liberce,kde jsme ještě ke všemu celý den strávili téměř sami 🙏🙏🙏

 

Jaromír H., 28.7.2022
Je to tu opravdu supééér.

 

Dominika Ch., 11.7.2022
Moc se nám u vás líbilo ❤️👌🏻🤩

 

Paní H., 19. 3. 2022 – Skandinávské přírodní wellness v EKOParku (Allegria zážitek)
Tento zážitek jsme si moc užili v krásném prostředí s romantickou atmosférou. Voda v kadi má uvolňující účinky. Moc doporučujeme vyzkoušet v zimním období je to nezapomenutelné. Velmi milý a příjemný přístup.

 

Dana P., 26. 2. 2022 – Skandinávské přírodní wellness v EKOParku (Allegria zážitek)
Úžasná relaxace v kousku přírody v centru města. Skvělý zážitek pro celou rodinu.

 

Alena C., 23. 12. 2021 – Skandinávské přírodní wellness v EKOParku (Allegria zážitek)
Rezervace byla vytvořena velmi rychle, wellness bylo moc příjemné a určitě doporučuji 🙂

 

Ivana a Roman J., 2.12.2021 – Skandinávské přírodní wellness v EKOParku
Byli jsme v kádi s manželem v neděli večer a byl to skutečně nezapomenutelný zážitek pro nás oba. Kdo nezažil, nepochopí. Velice jsme si to užili a proto jsem objednala další poukaz, abychom dopřáli toto potěšení i dalším lidem kolem nás. Ještě jednou děkuji za tuto možnost a přeji hodně úspěchů ve vašem konání.

 

Paní N., 17. 11. 2021 – Skandinávské přírodní wellness v EKOParku (Allegria zážitek)
Super zážitek!

 

Eliška V., 28. 9. 2021
Byli jsme a musím říct, že jsme si to moc užili…. Těšíme se na další sezónu.

 

Milena J., 28. 9. 2021
Nadšení napříč generacemi

 

Zvědavý batoh, 24. 9. 2021
Holky, kluci, já objevil takovou parádu, že jsem z toho celý na stromě a ani nevím, od čeho začít vyprávět, protože to bylo úplně úžasný. Tak já začnu od začátku, ať se do toho nezamotám 😊.

Chtěl jsem být módní a teď je módní být EKO, bio, třídit, starat se o planetu… Však jste to taky už asi někde slyšeli 🙂. Nechtěl jsem začít moc zhurta, tak jsem to zkusil po svém, hravě… A našel jsem #EkoPark v Liberci. Chtěl jsem tam jet ještě za hezkého počasí, plánoval a plánoval, a nakonec jsem tam přijel v dešti ☔. A ono to bylo lepší! To místo se hodí do každého počasí 🔅. U pokladny byl neuvěřitelně hodný a milý pán, který mi prozradil, že všechno, co tu mají, si vyrobili sami. Nejsou tu žádné profi prolézačky, nemají žádné příspěvky, je to super přírodní (+ mají v plánu to tu ještě i rozšířit, aby se tu dalo i víc spinkat). Taky jsem se dozvěděl, že je tu se mnou zrovna výprava neslyšících Američanů (bylo moc zajímavé je pozorovat při povídání) a tatínek mi koupil kuličky (pár jsem vám jich nechal na drakovi, kdybyste si taky chtěli cvrnknout).
Tentokrát vážně nevím, kdo si to tu víc užil. Tatínek byl úplně nadšený z palačinky 🥞 a kafíčka 🍵 v kavárně na stromě. Maminka tloukla jako za mlada v dílničce kladívkem do hřebíčků (můžete si za 50 Kč něco vyrobit) a byla nadšená, když tatínek zjistil, že tu nemají WiFi 🤭. A já nevěděl, co dřív. Jestli vařit a malovat z bláta, chodit v bludišti nebo procházet schodovou cestou v korunách stromů. Vydrželi jsme tu nejdéle, co jsme kdy kde vydrželi, až tak mě to tu chytlo ☺️.
P. S.: V září sem můžete od pátku do neděle.

Jitka V., 20. 9. 2021 – Skandinávské přírodní wellness v EKOParku (Allegria zážitek)
Výborná ochota, příjemnost, krásné prostředí, klid, ticho pohoda. Děkujeme moc.

 

Lukáš J., 20. 9. 2021
Super místo pro strávení volného času

 

Radek H., 31. 8. 2021
Opravdu dobrý nápad, děti se zde určitě nudit nebudou. Doporučuji se sem podívat 🙃

 

Petr Ř., 25. 8. 2021
Opět super využitý den. Skvělý pán u vstupu, milé jednání, vše vysvětlí. Super doprovodné aktivity – hra za pokladem a další. Výborné palačinky a domácí limonády. Ve stanu u tvoření milá slečna, která nic nevnucovala, ale chodila se ptát, zda potřebují děti pomoct. Celkově velmi doporučuji.

 

Leoš K., 20. 8. 2021
Stále se to tam zlepšuje. Místo poznávání světa zejména pro menší děti. Tvořivé dílničky, bahno, kuličkodráha. Popravdě, do páté hvězdy mi tak trochu překáží cena vstupného a dalších činností

 

Pavel K., 19. 8. 2021
Super zážitek pokud bude cesta kolem, zajdem zas 😁👏

 

Jana J., 11. 8. 2021
Za nás skvělý nápad 👍. Pán u pokladny byl velmi milý. Moc se nám líbila netradiční zábava pro děti – kuličková dráha, blátivá kuchyně, stezka bosou nohou a další. Paní u občerstvení byla také milá a palačinky výborné. Je to výborná změna oproti „klasickému“ hřišti.

 

Daniela K., 5. 8. 2021
Krásné místo plné atrakcí, her a dobrodružství. Pro malé i velké návštěvníky. V místě je kavárna.

 

Tomáš K.,  3. 8. 2021
Program pro děti na dvě hodiny i s 30 minutovou dřevo dílničkou. Nijak fantastické, ale zajímavé. Spíše pro děti do sedmi let.

 

Lucie S., 28. 7. 2021
Skvele misto pro deti, velke mnozsvi zazitku na jednom miste, na tri hodky minimalne zajiste zabavi. Deti 4 a 9 let nadsene! Prosli jsme stezku za pokladem s ukoly a urcite doporucuji i dilnicky.

 

Jana Š., 17. 7. 2021
My jsme teda taky byli nepříjemně překvapení. Ne mokrýma lavičkama, blátem nebo „obsluhou“, ale naším špatným odhadem. Vyrazili jsme k vám původně jen „zabít“ dopoledne před IQ parkem, ale nakonec jsme zůstali celý den ku spokojenosti všech zúčastněných (kluci 2 a 5 let + rodiče)…a stejně jsme si nestihli užít všechno.

Za bojovku vám ten starší dává milion super jedniček. Ten mladší zase každý schod na lesních stezkách komentoval radostným „uííí“. Já chválím dílničky – bylo super pozorovat co všechno moje i cizí děti vymyslí, když se jim už na začátku neukáže „vzor“ a nechá se jim úplně volná ruka i kladívko. To už se dneska moc nenosí. Ať už paní s palačinkama, pána za pokladnou i slečnu v dílničce, jsou to lidi na svém místě. Děkujeme.

 

Eva P., Allegria voucher – Firma na zážitky, 8. 7. 2021
Původně jsme mysleli, že se zdržíme pár hodin, nakonec jsme v parku byli celý den. Každé dítě si našlo něco, co ho bavilo – jedno cesta za pokladem, druhé dílnička. Moc jsme si užili svačinku v korunách stromů.

 

Jiří H., 29. 6. 2021
Velmi zajímavý park, děti si tu užijí.

 

Zuzana Š., 29. 6. 2021
Dobrý den, děkujeme za parádní 2 hodiny u Vás v Ekoparku. Děti si to moc užily, obě špinavé jak uhláci, ale moc spokojené! Ekopark je úžasně udělaný, byla jsem nadšena z těch nápadů. A pracovníci moc fajn a ochotní. Děkujeme, rádi doporučíme a zase přijdeme! ať se daří!

 

Lenka P., 25. 6. 2021
Už třetím rokem jezdíme do Apartmánu SunGarden výše a Ekopark je součástí, kam se hrabou gy plastová hřiště na nákupních centrech! Chůze v bahně, blátivá kuchyně, kuličková dráha a další a další. Ráj na zemi.

 

Marcela P., 19. 6. 2021
Vynikající místo. Zábava pro malé i větší děti

 

Magda H., 16. 6. 2021
Klobouk dolů těm co park vymysleli a hlavně postavili, tolik práce, která je všude vidět, krásné, vtipné a snad nic tam nechybí.
Je to ráj pro děti a rodiče!
Děkujeme, bylo to tam super, klidně byste mohli udělat druhý v Brně, ať to nemáme daleko 🙂

 

Kroužek ZUŠ Liberec, 18. 5. 2021
Chci Vám také poděkovat za dvě velmi vydařené odpoledne, které jsme u vás s dětmi ze ZUŠky strávily. Pobyt u vás si užily a odnesly si pěkné zážitky i výtvory. Přeji celému týmu, ať se daří nastartovat provoz celého parku do vysokých obrátek a hezky naplno jet celé léto….. Naše děti se k vám jistě rádi vrátí!

 

Jan M., 13. 9. 2020
Ještě že jsem nedal na negativní recenzi na FB recenzi a vyrazil tam. Děti už dlouho nebyly nikde tak nadšené, je to skvělé místo, které má svou atmosféru a je v něm vidět velká spousta dřiny jeho tvůrců. Tyhle recenze o ničem jim akorát ubližujou, nikde se nelíbí každému, to je jasné.

 

Dominik M., 3. 9. 2020
Krásný park z klacků a minerálů, spoustu aktivit.

 

Pavel K., 30. 8. 2020
Super místo, syn si tady vždy vyhraje celý den a za pár dní chce znovu 😀. Skvělé dílničky s prací se dřevem, ze kterých už máme doma hromadu výrobků. Potěší i možnost zakoupení pití a na chuť slané nebo sladké palačinky.

 

Ondřej K., 25. 8. 2020
Tak jako, prostě Mega pro decka, klidně na celý den! I rodiče to tu vydrží! Pokecáte s dalšími rodiči, pojite, popijete. Skvěle investovaný čas i prachy!

 

Ondřej V., 20. 8. 2020
Příjemné prostředí a děti se určitě vyblbnou. Vše hezky ve stínu, občerstvení a ucházející zázemí. Skvělé je posezení v korunách stromů a blátivá kuchyně.

 

Radovan M., 14. 8. 2020
Parádní místo, vše vyrobeno z těch nejjednodušších a přitom nejkrásnějších materiálu. Užili jsme si tam s dětmi celé odpoledne.

 

Jan P., 9. 8. 2020
Super prostředí pro děti i rodiče. Moc jsme si to užili 👌 Děkujeme

 

Reny M., 8. 8. 2020
Pěkné místo na smysluplné strávení času s dětmi, je super že je to ve stínu.

 

Pavla S., 6. 8. 2020
Nádherné, klidné a poučné místo. Ideální pro rodiny s dětmi

 

Mario D., 4. 8. 2020
Super viel Möglichkeiten für Kinder zum Spielen und für die Eltern zum ausruhen oder mit Spielen. Viel Schatten an warmen Tagen.

 

Aleš R., 3. 8. 2020
Pro děti super, spousta různých dřevěných hraček,dílnička 50,- , možnost malé bojovky s pokladem v jeskyni, tuším že plánek hry také 50,- …

 

Verča A., 3. 8. 2020
Vhodné pro děti, co mají rádi přírodu.

 

IkReis, 2. 8. 2020
De wereld is één grote speeltuin voor een meisje van twee 👧 Je staat nog onbevangen in het leven en ziet nergens het gevaar van in. Helaas zijn je ouders soms nét was terughoudender.

První volnočasový EKOPARK Liberec is een leuke natuurspeeltuin midden in de stad waar kindjes naar hartelust kunnen spelen, klauteren en kunnen knutselen. 👧 was niet weg te slaan bij de waterbaan. Ik ben fan van de terrasjes in de bomen 🌳

 

Monika H., 1. 8. 2020
Malé,ale splnilo účel zabavit děti na půl dne.

 

Pavla U., 1. 8. 2020
Doporučuji. Hlavně pro menší děti siuper zábava

 

Lenka S., 27. 7. 2020
4 hodiny s dětmi 5 a 8 let. A vydržely by i déle. Při odchodu pán na pokladne ještě se zájmem prohlédl výrobky našich dětí. Atmosféru prostě vždy a všude dělají lidé. Děkujeme za krásné odpoledne.

 

Vladimír D., 25. 7. 2020
Tento Eko park je úžasné centrum pro všechny, kdo mají zájem o přírodu, ekologii a pod. Doporučuji pro všechny děti a rodiče.

 

Helena J., 22. 7. 2020
Krásné prostředí pro děti 🍀

 

Petr V., 20.7. 2020
Pohodové místo pro rodiny s dětmi. Velmi milý pán, který vše uvede a naladí vás na atmosféru místa. Dílničky, kde si si tatínkové (a jistě i některé maminky) tvořivě vyřadí s dětmi. A to vše na relativně malé ploše. Určitě se někdy rádi vrátíme! 👍

 

Vlastmil M., 15. 7. 2020
Klidné a krásné místo, pro děti je i tvořivá dílna DOPORUČUJEME

 

Adam F., 13.7. 2020
Krásné místo co dodat 😀 užiji si děti všeho věku ale dospělý jedinci si také najdou svoje houpací sítě a ochutnávku domácích limonád a bábovek

 

Lucie H, 8. 7. 2020
Krásné, klidné a úžasné prostředí  na vyblbnutí dítek

 

Andrea H., 6. 7. 2020
Krásné místo, děti byli nadšené z honby za pokladem a plnění různých rébusů 👍 Na závěr si vyrobily i památku ze dřeva 👍 Návštěvu rozhodně doporučuji, nudit se nebudete 👍

 

Ubytovaní hosté v našich apartmánech SunGarden, AV3, 30. 6. 2020
Moc se nám tu líbilo, slovy našeho syna: Miluji tě hotele 🙂 EKOPark je super! A honba za pokladem je promyšlená do detailu. Personál milý a vstřícný. Není co vytknout.Určitě se zase vrátíme.

 

Dino škola, 25. 6. 2020
Dobrý den, moc děkujeme za výlet. Dětem se v parku moc líbilo a byly nadšené! (paní učitelky taky 🙂 ) Přeji krásný den, Tereza G.

 

ŠD, U Školy, Vladimíra V.,  19. 6. 2020
Úžasné místo pro děti, bavendo na několik hodin. Výborná káva a domácí limonády.

 

Ivan H., 15. 6. 2020
Velmi pěkně udělané a výborný palačinky.

 

Veronika K., 10.6.2020
Dobrý večer, chci moc poděkovat za dnešek:). Vše dopadlo na jedničku 😊 Děti měli tolik zábavy, že jsme nestihli ani oheň. Personál byl milý a vstřícný. Děkujeme moc 🌺

 

Vít B., 9.6.2020
Zajímavý projekt trochu jiného parku.
Jeho zaměření je hlavně na děti mladšího věku, ale i dospělí si zde může velmi příjemně odpočinout. Posedět na terase v koruně stromu při kávě či domácí limonádě a pochutnat si na výborné palačince.

 

Roman G., 4. 6. 2020
Zajímavé místo pro odpočinek a děti si vyhrají.

 

Jana N., 22.5.2020
Navštívili jsme váš Ekopark i se školkou a děti se neuvěřitelně vyřádily….Děkujeme za skvělé zážitky, rádi přijdeme zase!

 

Lenka V., 19.5.2020
Krásné vyžití pro děti a super odpočinek u kávy pro rodiče v korunách stromů všem ze srdce doporučuji bezva majitelé je tam legrace 😅🌞❤️👍

 

Péťa Š., 19. 5. 2020
Do EKOparku zajdu rád, jelikož to tam mám rád.
Děti se tam zabaví, v bahení kuchyni si zavaří.
Na boso vyzkouším kamínky, pak navštívím kozinky.
Máma s tátou si daj kávičku, kde jinde než ve výšce nade mnou.
Dílničky jsou nejlepší, protože si odnesu výrobky.
Do EKOParku se vždy vrátím rád, protože lidi jsou tam fajn.😉😘

 

Veronika K., 19.5. 2020
Milujeme to tam 🤩sice musím brát náhradní oblečení ale za tu čirou radost dětí to stojí. Dětství má být plné bláta, louží písku….. a to vše splňuje 🙂Je vidět, že je to dělané s láskou 🌺Jen tak dál 💐🥳

 

Iva D., 24. 4. 2020
Moc fajn lidi a krásné prostředí

 

Ladislav N., 29. 2. 2020 – Allegria (Skandinávské přírodní wellness s občerstvením)
Je to opravdu relax a p.Štastný se výborně postaral.

 

Barbora S., 28. 2. 2020 – Allegria (Skandinávské přírodní wellness s občerstvením)
Nadměrná spokojenost, personál vstřícný a ochotný, mohu tedy jen doporučit.

 

Zdeňka J., 4. 12. 2019
Je to parádní místo na vydovádění nejen dětí , ale i babiček  !

 

Šárka B., 21. 11. 2019
Skvělí lidé, výborná organizace, báječné aktivity pro děti.

 

Katy, Mama-live.cz, 18. 11. 2019
Zpátky na místě činu na začátku listopadu 2019Vyjeli jsme si opět směr Liberec a cílem bylo poznat jeden z cípů České republiky – Frýdlantský výběžek. To jsme udělali a s vámi se o zážitky a tipy na výlety podělím co nevidět. Nejdřív ale update toho, jak se od naší poslední návštěvy (podzim 2017) změnil EKOPark.

EKOPark po dvou letech!
Po dvou letech a stále při dvou dětech, muhaha 😀 Jaké to letos bylo? Jiné.
U EKOParku jsme totiž byli zároveň ubytovaní a splnili si tak (můj) sen – Apartmá Sungarden bylo mými kamarádkami vychvalováno do nebes a to mě zaujalo. Takže ač byl na začátku listopadu již EKOPark pro veřejnost zavřený a bude odpočívat před novou sezónou, my jsme si jen otevřeli branku a seběhli schody. Měli jsme jej pro sebe!
Ač jsme po celodenním výletování byli řádně unavení, děti okamžitě zaujaly pozice. Baru se chopila pánve a vytvářela menu v Blátivé kuchyni, Honzík začal řešit recyklaci (zkus si dát Gretu do přátel a jsi bez kapesného!! :-D) – nakonec ale ani on neodolal možnosti uvařit mi řádně propláchnuté latté a přidal se k masterchefce Barunce 😀 Blátivá kuchyně je top všech topů a kdyby se už nestmívalo a na bahýnko nepřestávalo být vidět, vaří děti hodiny a hodiny. Honza si užil venkovní eko-fitness a začal dělat shyby. A já? Já tu svoji rodinu spokojeně pozorovala a těšila se, až si objednáme dobroty do apartmánu a budeme sledovat Star Dance – jsem přízemní, sorry jako 😀

Ubytování v Apartmá SunGarden
To byla velká novinka a velké „haló, tady je to boží!“ 😀
První skvělá věc – paní mi volala den předem, aby se optala, kdy přijedeme. Což bylo skvělé, protože jsme chtěli jet v ten pátek, ale paní mě vyvedla z omylu – ubytko bylo od soboty. Popleta Katy, jméno mé. A ne, ve 38 letech to není roztomilé 😀 Takže nám ušetřila cestu a mně velkou hádku. Děkuji, to se šiklo!
Uvítání bylo milé, děti se hned kamarádily a všechny nás nadchla halloweenská výzdoba a nabídka snídaně na pokoj. A pak pokoje samotné. Naše apartmá bylo v patře a složené ze dvou pokojů a jídelny s kuchyňkou. Děti prozkoumaly terén a já nabídku restaurací v okolí, které dováží jídlo. Objednali jsme si těstoviny a užívali pohodu, četli si, koukali na pohádky a byli rádi, že nemusíme do centra. To bylo v plánu v neděli.

 

Lukáš H., 15. 11. 2019
Dobrý večer, na skandinávském wellness bylo vše v pořádku, byli jsme moc spokojeni. Děkujeme za hezký zážitek a těšíme se zase někdy na viděnou.

 

Josef S., 7. 11. 2019
Moc hezké místo doporučuji všem navštívit.

 

Dům dětí a mládeže Cvikováček, 4. 11. 2019
Vše super, hlavně dílničky a malování blátem.

 

ZŠ a MŠ Křečkov, 1. 11. 2019
Bavila nás dílnička a výrobky ze dřeva, super poklad a pozitivní reakce dětí na něj.

 

Základní škola, 2. 10. 2019
Moc Vám děkujeme, byl to pro děti nezapomenutelný výlet, byly nadšené. Vše perfektně promyšlené. Moc se nám líbila cesta za pokladem a dílničky. Určitě zase přijedeme.

 

Veselá Věda, 2. 10. 2019
Super dílnička a vodní svět, vše máte perfektní.

 

MŠ Stružnice, 1. 10. 2019
Spoustu nápadů k vytvoření vlastní školní zahrady v podobném stylu. Bavily nás dílničky, vodní hrátky, blátivá kuchyňka, jeskyně s pokladem.

 

Alice S., 1. 10. 2019
Dobrý den,
ani jsem Vám nepoděkovala, oslava byla super, holkám se to moc líbilo. Určitě si to zopakujeme.
Děkuju moc

 

DDM Mladá Boleslav, 1. 10. 2019
Bavila nás hodina jógy, kavárna – občerstvení. Aktivity – stezka bosou nohou. Hamaky.

 

ZŠ Smržovka, 26. 9. 2019
ZE 40 DĚTÍ BYLY PŘEDTÍM U VÁS POUZE 2, TAKŽE JSME KONEČNĚ NARAZILY NA NĚCO, CO NEZNALY. NEJPRVE OFRŇOVALY NOS, KDYŽ VIDĚLY VŠE PŘÍRODNÍ. NÁSLEDNĚ JSME JE NEMOHLY DOSTAT DOMŮ. PRO PŘÍŠTĚ JE PRO NÁS POUČENÍ, ŽE SE VYPLATÍ JET OPRAVDU V TEPLÉM POČASÍ, ABY SE MOHLY BEZ OMEZENÍ MÁCHAT VE VODĚ A V BAHNĚ. DĚKUJEME

 

Lydia C., 23. 9. 2019
Hezké místo na vyblbnutí se pro děti, které nemají každodenní přístup do lesa.

 

Konstantin B., 17. 9. 2019
Приятное место для прогулок и отдыха на природе. Сделано из подручных материалов с большой фантазией.

 

Hankie, 12. 9. 2019
Úžasné místo. Oceňujeme, že je téměř všechno vyrobeno ze dřeva (a zároveň důvtipně, mile a vkusně), personál je velmi přátelský a ochotný, je tu spousta zajímavých stanovišť zejména pro děti, které se tu bezpochyby musí cítit jako v ráji. Mimo jiné se zde též člověk dozví spoustu zajímavých věcí o přírodě a recyklaci. Nádherné jsou též plošiny na stromech. S mužem jsme též v únoru využili služby skandinávského wellness, byl to úžasný zážitek, který si někdy rádi zopakujeme. Věřím, že až jednou budeme mít děti, Ekopark budeme navštěvovat velmi často.

 

Veselá věda, 10. 9. 2019
Vše máte perfektní, nejvíce nás bavila dílnička a vodní svět.

 

Na výlet s dětmi, 4. 9. 2019
První volnočasový EKOPARK Liberec – místo, které se nachází přímo v tomto krajském městě a které Vám poskytne dostatek možností k odpočinku i zábavě s dětmi. Celý EKOPark ctí ducha ochrany životního prostředí a tak tu naleznete prakticky veškeré vybavení vyrobené z přírodních materiálů. Vaše ratolesti se vyřádí na bosochodníčcích, v přírodním bludišti, v blátivé koupeli či blátivé kuchyni, na pískovišti, v čvachtací zóně či projížďkou na místních odrážedlech. Pro potřeby odpočinku tu najdete několikero možností posezení a dokonce poležení v houpacích sítích, občerstvení zakoupíte v Kavárně v korunách stromů – kromě chlazených nápojů si tu pochutnáte zejména na palačinkách. Jako zlatý hřeb celého EKOParku byly pro nás místní dílničky – místnost plná nejrůznějších odřezků dřeva, nářadí, hřebíků, vodovek a dalších věcí potřebných pro rozvoj vlastní zručnosti a kreativity. Děti si tu za 50 korun mohou vyrobit cokoliv, co si odnesou domů na památku a na co budou s hrdostí vždy vzpomínat. Zajímavostí jsou toalety – kromě splachovacích tu můžete navštívit klasické suché záchody a to děti z města jen tak nezažijí 
Vstupné do areálu EKOParku činí přijatelných 80 korun/osoba bez rozdílu věku, plus volitelné doplatky – 10 korun krmení pro kozy, 50 korun dílničky a spousta dalšího.
Parkování přímo u EKOParku je aktuálně v řešení a proto je nutno využít okolních parkovacích míst (čerpací stanice Benzina, fotbalový stadion FC Slovan Liberec) a ke vstupu do EKOParku pak dojít po přilehlé cyklostezce.

 

Miroslav U., 1. 9. 2019
Je vidět a na každém kroku poznat, že tady do toho autor šel srdcem. Velký dík za to a každému s dětmi doporučuji toto místo při návštěvě Liberce navštívit.

 

Ondřej B., 29. 8. 2019
Za 80,-Kč/osoba můžete zažít spoustu dobrodružství. Na první pohled ne příliš rozlehlý prostor, na kterém ale ve finále najdete spoustu aktivit, včetně výborné kávy (pro ty co projdou celý park a najdou všechny indicie, čeká poklad!)

 

Danča K., 28. 8. 2019
Ekologicky zaměřený zábavní park pro děti, puberťáky i dospělé. Skoro vše vyrobeno z přírodních materiálů nebo zrecyklováno. Menší děti potěší vodní svět, pískoviště, nebo blátivá kuchyň. Větší dílničky, cesta za pokladem, posilovna nebo bludiště. Dospělí ocení koncerty, lekce jógy, nebo, pokud jsou zde se svými dětmi, dobrou kávu a pohankové palačinky.

 

Irena H., 28. 8. 2019
Včera jsem u Vás byla s vnukem..je to kluk z vesnice..byl nadšen..já třeba méně, ale když jsem tam tak seděla u bláťáku.vzpomněla na své dětství..hned mě bylo jasný 😁 že jsou tam děti šťastný právě proto že je park takový jaký je🙂

 

ZŠ Vratislavice nad Nisou, 26. 8. 2019
Nejvíce nás bavily dílničky, překvapila nás jeskyně s pokladem a občerstvení – palačinky. Moc děkujeme za příjemně strávený čas v přírodě.

 

RK Motýlek, Hodkovice n. M., 26. 8. 2019
Moc nás bavila dílnička a ekozáchody 🙂

 

DDM Vážka Mimoň, 21. 8. 2019
Překvapilo nás, kolik toho na tak malém prostoru může být. Celkově se nám u vás moc líbilo a vím jistě, že jsme tam nebyli naposled 😉

 

Tomáš B., 18. 8. 2019
Pěkné místo k zábavě s dětmi 😉

 

Kuba D., 18. 8. 2019
Krásný park, kde se dětem líbilo.

 

DDM Větrník, 15. 8. 2019
Mně osobně houpací sítě v korunách stromů, dětem Vodní hrátky 🙂 Vychytali jsme nějaký program – s bublinami. To bylo moc fajn. Moc se nám, vedoucím, i dětem, u vás líbilo 🙂 Pokračujte dál v tom, co děláte. Je to super! 😉

 

Jozef S., 15. 8. 2019
Je to k využití pro děti od cca 5 let. Zajímavý přístup k využití prostoru. Doporučuji navštívit

 

Jana K., 14. 8. 2019
Great place to take kids of all ages to. Bit expensive but definitely spent good time there.

 

Anna V., 14. 8. 2019
Nádherný přírodní areál, byly jsme nadšené všechny tři, jen mě mrzelo, že jsem si nevzala víc hotových peněz a nemohly jsme tak jít cestu za pokladem, ani tvořit v dílničce, kde je řada nádherných nápadů, vyřádily se u vodních hrátek. Prostě P A R Á D A.

 

Stella, Péťa a Táda K. 11. 8. 2019
Dobrý večer, dnes jsme u Vás strávili pěkné dopoledne, děkujeme. Vyrobili jsme si pěknou lodičku, trvalo to asi dvě hodiny…a právě teď jsme ji dodělali, přilepili plachty…a jsem tak nadšena, že se musím pochlubit výsledkem😉 Děkujeme. S pozdravem, Stella, Peta a Tada K.

 

Jitka M., 9. 8. 2019 https://perpetuum.cz/2019/08/ucit-deti-o-prazdninach-rozhodne-ano-ovsem-nikoli-opakovanim-pravopisu-a-nasobilky/
Ekopark v Liberci je velmi příjemné místo s dřevěnou dílničkou, stezkou plnou úkolů ze zvířecí a rostlinné říše, s přírodní posilovnou, půjčovnou trávošlapů, kde v klidu strávíte celý den. Rodiče ve stínu pod stromy s domácí limonádou nebo výbornou kávou, děti při pohádkovém čtení v korunách stromů. A nakonec vás čeká stezka naboso a bahnitá kuchyně (doporučujeme božíhodové oblečení rozhodně nechat doma:-)).

 

Komunitní středisko kontakt Liberec, příměstský tábor, 8. 8. 2019
Bavily nás dílničky, blátivá kuchyně, hrátky s vodou. Jen tak dál! 🙂

 

Anonym, 8. 8. 2019
Krásné prostředí, moc se nám u Vás líbí 🙂

 

Kája B., 8. 8. 2019
Ekopark Liberec – jedno z nejlepších míst, kde jsme kdy byli….5 hodin a ještě by se dalo pokračovat. Mají tady i stezku za pokladem a je fakt vymakaná, veršované nápovědy a na konci dobrodružný vstup k pokladu – sem měla i já trošku nahnáno 😀😀😀 jo a málem bych zapomněla, že jsme se v místní kavárně v korunách stromů super naobědvali – mají takové ty tenké křupavé obří palačinky, děti si dali se skořicí a já pohankové se šunkou a sýrem…mňam😍😍😍

 

Jiří N., 7. 8. 2019
Pro děti perfektní. Doporučuji.

 

Creativeminiroom, 4. 8. 2019
TIP NA VÍKEND @ekoparkliberec ….opravdu moooc příjemné kreativní a kreativitu rozvíjející místo, kde se zabaví děti od těch nejmenších až po starší školáky a ☕️v korunách stromů určitě nepohrdnou ani rodiče.
Nejprve praktické informace: Otevírací doba je 9.00-19.00h. Vstupné je 80 Kč pro všechny dospělé a chodící děti. Dá se tady koupit občerstvení. Park nabízí i ubytování.
A co tady najdete: hmyzí hotel, bosonohý chodník,chůzi v blátě,malé přírodní bludiště,🐐🐐,velké pískoviště, blátivou kuchyni, hrátky s vodou, projít si můžete i stezku s tajenkou (my nezkoušeli, je spíš pro starší děti) a taky dílničky a malování blátem a další vychytávky. Park je moc hezky udržovaný, což je vidět na spoustě drobných detailů. My měli na park 3 hodiny a bylo to málo..
DÍLNIČKY V EKOPARKU LIBEREC
V dílničkách si děti můžou vyrobit dřevěný výrobek podle svojí fantazie. Super pro kluky a rozhodně výzva pro holky. 😎 My jsme vyráběli 🎂. K dispozici jsou dřívka různých tvarů a velikostí, hřebíky, lepidlo, vodovky, a samozřejmě kladívko i vrtačka. A pokud se vám do toho “truhlaření” nebude chtít stejně jako mně (když jsem viděla nějakého tatínka, jak zkušeně instruuje svého syna 🙈),tak vám bude k dispozici mladá slečna, která se o dílničky stará 🙂
1 výrobek = 50Kč.

 

Lucie F., 3. 8. 2019
Příjemné místo pro rodiny s dětmi v jakémkoliv věku. Pouze mi trošku chybí možnost se tam najíst, pokud tam stravíte delší dobu. Nabízí nápoje, pochutiny a palačinky, ale jídlo buď s sebou nebo někam zajít. Je možné se tam pak zase vrátit.

 

Lenka N., 2. 8. 2019
Nic lepšího jsem pro děti neviděla. Zábava na celý den. Návrat k přírodě….úžasné!!!!!určitě stojí za návštěvu

 

Marcela F., 1. 8. 2019
Bylo NÁM dnes u VÁS bájo. 😄 Dílničky pro děti (i rodiče 😏) skvělý, palačinky výborný a přístup všech lidí v EKoparku hřejivý. Moc děkujeme za bezva den. 👍🏼😎🌸🌱👩‍👧‍👦

 

Natálie D., 30. 7. 2019
Úplně parádní místo pro rodiny s dětmi, vyblbli jsme se všichni
V Parku, ale bohužel chybí občerstvení, palačinka ať slaná ti sladká tatínky moc nenadchne 😀 ceny občerstvení trošku vyšší, ale zase ne žádná hrůza .

 

MŠ Duha Praha Košíře, 29. 7. 2019
Dobrý den, na začátku července jsme se v rámci příměstského tábora pro autistické děti vydaly do Vašeho parku na výlet , stejně jako při minulé návštěvě jsme byly nadšeni a naše děti také, moc nás potěšila cesta za pokladem a určitě se zase někdy vrátíme.

 

Veronika L., 25. 7. 2019
Prima zábava, jak pro malé tak i velké,odpočinek v houpacích sítích je luxusní.

 

On S., 23. 7. 2019
Ekopark je pěkné místo, které velmi zajímavým způsobem využívá dřevo a přírodní materiály k poučení a zábavě. Stinné posezení a poležení v korunách stromů je příjemné v parných letních dnech. Návštěvu parku doporučujeme.

 

Petra J., 23. 7. 2019
Nechápu negativní komentáře a stížnosti na drahé aktivity. Děti si to skvěle užily a ceny jsou příznivé, celý park se jistě sám udržovat nemůže a z něčeho ty lidi zaplatit musí. Oceňuji nápaditost a velké množství aktivit na relativně malém prostoru, kde se nebojíte, že se vám děti někam ztratí, autoři jsou kouzelníci. Jen slečna v kavárně by mohla trochu zrychlit tempo a lépe si práci zorganizovat, aby vše rychleji odsýpalo, odolávala jsem pokušení jí s přípravou palačinek a káv pomoci, čekačka byla opravdu dlouhá.

 

Pavla S., 23. 7. 2019
Skvělé vyžití pro děti jakéhokoliv věku včetně rodičů, moc se nám tu líbilo 

 

Zš Dubá, 18. 7. 2019
Různorodost, nápaditost, originalita, nepředimenzované prostredí, děkujeme !!!!!

 

Pepikáček,zapsaný spolek pří ZŠ Josefův Důl, 16. 7. 2019
Bavily nás dílničky, vstup do jeskyně a hledání pokladu. Překvapilo nás, že dětem stačí k hraní a k zábavě obyčejné věci

 

MŠ a ZŠ Dětřichov, 14. 7. 2019
Děti si postupně užily úplně všechno. Super chůze v bahnivé cestě a následné možné umytí nohou.

 

Silvie H., 14. 7. 2019
Báječně využitá plocha…

 

Sokol Horní Růžodol, Liberec, 12. 7. 2019
Děti nejvíc bavily vodní hrátky a hraní s hlínou a blátem. Překvapilo nás hodně prostoru a množství aktivit. Děti si to užily a každé si tam našlo své.

 

SuperArty, 12. 7. 2019
Krasný místo pro děti, pan u vchodu ochotný, kopec poučné srandy, palačinky taky dobré

 

Jiří B., 11. 7. 2019
Perfektní místo pro rodiče s dětmi. Je tam opravdu vidět s jakou láskou bylo vše děláno. Určitě doporučuji zakoupit za 50 Kč hrací kartu a vyrazit za pokladem. Finále je grandiózní 😁👍 Nečekejte nic velkého. Prostorové je to skromné, ale o to nápaditější.

 

Moshe S., 10. 7. 2019
Very nice place.

 

Václav S., 8. 7. 2019
Super místo pro děti a rodiče, kterým nevadí, že dítě bude tvořit z vody, vařit z blaty, malovat a další věci. Za drobný poplatek si vyrobíte v dilnicce něco ze dřeva.

 

Liberecká jazyková škola, 8. 7. 2019
Děti byly nadšené, vše je bavilo, hlavně poklad.

 

Anetka S., 6. 7. 2019
DOVOLENÁ! ☀️ Měli jsme tři dny, chtěli jsme je využít na max a díky za ty dary, že jsme našli úžasný @apartma_sungarden_liberec Obrovská zahrada, spíše zahrady, trampolíny, hračky uvnitř. Veškeré vybavení na které si vzpomenete je po ruce. Hned první den jsem využila cvičení v @ekoparkliberec, který je součástí čubytování. Skvělá káva, palačinky a pak pro ty děti! Blátiva kuchyně, recy věci, stezky v bahně a bose, hamaky v korunách stromů, dílničky a hledání pokladu. Pořád jsem jen jásala 🐒🐒🐒 Takové místo je úžasné hlavně tehdy, když mu personál dá vše a zde je ta láska k věci a místu cítit na každé větívce kam šlápnete. Díky, díky a protože jsme toho za tři dny viděli ještě víc tak se těšte. 😂

 

Robert S., 6. 7. 2019
Dobre miejsce do spędzenia czasu z dziećmi. O iekt, w którym wszystkim można się bawić, wszystkiego dotknąć. Daje to wiele możliwości twórczej zabawy dla dzieci. Wiele ścieżek, zaułków, do rozsądnego wspinania się, platform na drzewach z leżakami, fotelami. Mała stolarnia warsztat z możliwością wykonania w nim wytwór z drewna (dopłata 50 koron). Pobyt na kilka godzin zapewniony. Wstęp 80 koron od osoby. Niby nie ma nic nadzwyczajnego a jednak jest fajnie. Polecam odwiedzić.

 

Barbora Ch., 6. 7. 2019
S dětmi příjemně strávené odpoledne…

 

MŠ Stromovka Liberec, 6. 7. 2019
Moc se nám u vás líbilo, hlavně blátivá kuchyň, pískoviště, labyrint, dřevniště a bosonohý chodník. Krásný chládek i v horkém dni.

 

Michal K., 6. 7. 2019
Příjemné strávený čas, doporučuji

 

MŠ Pod Ralskem, 5. 7. 2019
Bavily nás vodní hrádky, venkovní bahenní kuchyň a jeskyně s pokladem.

 

Iveta N., 2. 7. 2019
Dětem se moc líbilo, děkujeme.

 

Michaela M., 1. 7. 2019
Je to u Vás úžasný, relax pro dospělé a skvělý vyžití pro děti. Byli jsme u Vás poprvé a všichni jsme si to vážně moc užili. Určitě přijedeme zase👍🤗

 

Daniela H., 28. 6. 2019
Super výlet , děti byly spokojené.

 

MŠ Hnízdo, Únětice, 25. 6. 2019
Perfektní promyšlené využití poměrně malého prostoru. Bavila nás tvořivá dílna se dřevem. Přesto, že jsme pozdě dorazili, byli jste k nám příjemní a milí! :)))

 

DS Jiskřička, 25. 6. 2019 
Skvělá organizace a byl to ten nejlepší pracovní den v roce 🙂

 

Lenka L., 25. 6. 2019
Milý přístup, příjemné prostředí pro děti krásné místo 🙂

 

Marketka, skandinávské wellness, 22. 6. 2019
Relaxační kádě v EKOParku mohu vřele doporučit, krásné prostředí, naprosté soukromí, relax a příjemný majitel!

 

ZŠ Doctrina, 20. 6. 2019 – DNY BLÁTA
Zápasy v bahně, relax v houpacích sítích, krásné prostředí a mnoho atrakcí, které naše páťaky bavily. Určitě s dětmi zase zajedeme a budu vás všude doporučovat:) Jen tak dáll 🙂

 

Člověk v tísni o.p.s., 20. 6. 2019 – DNY BLÁTA
Děkujeme, opět to bylo úžasné a děti se bavily na výbornou. Odcházely špinavé a spokojené 🙂 Nejvíce nás bavila asi blátivá kuchyně 🙂 Tam se děti vydováděly nejvíce 🙂

 

Petra K., 20. 6. 2019 – DNY BLÁTA
Bylo to super. Nemohla jsem děti dostat domů.

 

Stáňa Š., 20. 6. 2019 – DNY BLÁTA
Byla to paráda diky moc 👏👏

 

ZŠ Mimoň, 18. 6. 2019
Klid, přívětivý prostor, bosá stezka, kluky bavila tělocvična a holky dílnička. Děkuji za to, že jste 🙂

 

ZŠ U Školy, Liberec, školní družina, 12. 6. 2019
Dobrý den,
ještě jednou moc děkujeme za zajištění úžasného odpoledne !! Všichni jsme si to hrozně moc užili,bylo to krásné. V září zkusím vymyslet nějakou akci u vás v sobotu. Děti to vyžadují, kolegyně taky 😉 a během týdne fakt máme málo času. A u vás se dá strávit několik hodin.
Děkujeme, byla to dnes taková injekce všeho pozitivního na přežití posledních pár školních dnů 😎
Mějte se krásně, přeji příjemně prožité letní dny,
V.Vozková, ZŠ U Školy, Liberec

 

Jessica P., 12. 6. 2019
Krásné místo na relax, hraní a vyrábění, jako bonus výborné palačinky.

 

Skautské středisko Ještěd Liberec, 6. 6. 2019
Děkujeme za zrealizování projektu, jako je ekopark 🙂

 

Sindy N., 6. 6. 2019
Mal etwas anderes. Ruhig, chillig, naturbelassen. Wunderbar geeignet für ein Picknick. Toll fanden wir auch die Bastelecke, bei der nach Lust und Laune gesagt, gemalt, gehämmert, beklebt usw werden konnte. Technik fehlt komplett und das ist der heutigen Zeit leider selten geworden, umso angenehmer war das Ganze. Tolle Idee, nette Mitarbeiter 😊

 

ZŠ Pastelka o.p.s., 5. 6. 2019
Krásné prostředí, moc nás bavilo malování blátem!

 

MŠ Stromovka, Liberec, 3. 6. 2019
Nejvíce nás překvapil klid v parku, přesto, že byl plný dětí. Moc nás bavila blátivá kuchyně.

 

Oslava narozenin, 2. 6. 2019
Oslava v Ekoparku super, děti byly nadšené, krásná pozornost se jménem oslavence, super podzemní chodba pro poklad, děkujeme

 

MŠ Novoborská, Praha, 30. 5. 2019
Nejčastější vzpomínka dětí: „Pavouk u jeskyně“ 🙂
Park se dětem líbil, užily si zábavu i si odnesly nové poznatky, bavilo je bludiště, stezka a poklad. Osobně se mi líbilo zpestření v podobě stezky živlů a závěrečné jeskyně. Jsem ráda že vznikají místa kde si děti hrají stejně jako kdysi my, kde se mohou s radostí „umazat“, využívají přírodní materiály a zapojí fantazii. Super aktivní pobyt dětí na čerstvém vzduchu.

Moc se mi líbil přístup personálu. Všichni moc milí, vše nám bylo dobře vysvětleno. Velká rozmanitost her.
Myslím, že bych to doporučila rodinám s dětmi. Budu ráda, když se sem znovu podívám a to i se svou rodinou.
Děkuji za tuto příležitost a díky za podobná místa.

 

Lucie H., 29. 5. 2019
Fandím lidem, kteří se snaží přiblížit přírodu ostatním, vytáhnout je z gauče a ukázat jim, že volný čas se dá trávit i jinak než s mobilem v ruce a přitom je to velká zábava.

 

ZŠ Švermova, Liberec, 27. 5. 2019
Žákům se u vás moc líbilo, hlavně tvořivé dílničky, bludiště a hledání pokladu, byli nadšení. Rádi se k vám opět vrátíme.

 

Anna K., 9. 5. 2019
Krásné místo o které se starají neskuteční příjemňáci😂. Určitě se vrátíme! Moc jsme si to užili!

 

Dětská oslava narozenin, Petr B., 5. 5. 2019
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za možnost uspořádání narozeninové oslavy ve Vašem EKOParku. Děti si to velmi užily a hra za pokladem byla super!!!. Za nás tedy určitě palec nahoru, pro narozeninovou oslavu ideální místo. Velmi kvituji myšlenku „žít offline není nuda“. Jsme rádi, že v Liberci vznikl takový prostor, kde mohou děti být součástí přírody a hlavně v pohybu.

 

ZŠ U Školy, 4. 5. 2019
Nejvíce nás bavilo vyrábění v dílně, vodní stěna a houpací sítě. Překvapilo nás, kolik je aktivit na relativně malém prostoru.

 

MŠ V Zahradě, 25. 4. 2019
Děti nejvíce bavila blátivá kuchyň, přírodní tělocvična a hledání symbolů. Překvapily nás kadibudky :-))))))))))) a záchod „pro fajnovky“. Vše bylo bezva. Děkujeme za vstřícnost a ochotu, děkujeme za práci, kterou v EKOparku děláte.

 

Kata D., 8. 4. 2019
Tip na výlet: LIBEREC! Ve dvou dnech hodně zábavy i s ročníma capartama 👪👨‍👩‍👧 @zooliberec , @botanickalb , @ekoparkliberec , @centrumbabylonliberec (lunapark a aquapark) a ubytování jedině v @apartma_sungarden_liberec ! Výsledek? Unavené spokojené děti a unavení spokojení rodiče! Super výlet!

 

Petr F., 11. 2. 2019
Zkoušeli jsme blátivou kuchyň bylo to moc příjemný ale musí na to být počasí je to tu moc hezké.

 

Lucka C., 12. 1. 2019
S dětmi pěkná venkovní zábava na 2-3 hodiny. Ideální v horkých dnech. Bahenni kuchyňka, vodní hrátky, houpaci sítě, kavárna, hledání pokladnu, krmení dvou koz..Pro nejmenší angličtina paní učitelka milá a šikovná.

 

Nitram R., 8. 12. 2018
So humble place where everything is made of wood materials. It is definitely a must-see place to visit!!!
Please, go there and support such kind-hearted project and the effort they are still putting in. B-)

 

Lucie K., 4. 11. 2018
Děti všech věkových kategorií se tu hezky vyřádí.

 

Studio ArtTeta, 1. 11. 2018
Bavilo nás uspořádání hracích prostor a výborně zvolené prvky k hraní dětí venku. Až opět otevřete, zajdeme k vám rádi znovu jak s dětmi z našich příměstských táborů tak i s vlastními dětmi.

 

Mateřská škola, 22. 10. 2018
Všechno bylo zajímavé, promyšlené a funkční. Dětem se asi nejvíce líbila „blátivá kuchyně“. Příjemně nás překvapila možnost volného pohybu po areálu a využití všech nabízených aktivit. Moc se nám u vás líbilo, je to výborný nápad takové místo provozovat. Přeji vám co nejvíce spokojených návštěvníků a doufám, že se té dnešní generaci dětí alespoň trochu příroda přiblíží i díky vám.

 

ZŠ Dobiášova, 19. 10. 2018
Super vodní svět a jeskyně.

 

ZŠ Smržovka, 9. 10. 2018
Děti nejvíc bavily hry s vodou, kuchyňka, ale i stezka a dílničky, překvapila nás chůze v blátě 🙂 Děkujeme, bylo to moc pěkné dopoledne 🙂

 

Iv. M., 6. 10. 2018
EKOpark jsem sice nenavštívila jako maminka s dětmi, ale sama a vřele doporučuji….jako OÁZU klidu a harmonie, obklopeni přírodou, v křesílku na teráskách mezi korunami stromů, s knížkou nebo jen tak hledíte do nebe!!! V dnešní hektické uspěchané době opravdu BALZÁM !!! Děkuji, že něco tak působivého je u nás v LIBERCI 👍🔝💚❤️

 

ZŠ Kaplického, 5. 10. 2018
Bavilo nás tvoření výrobku, volné objevování možností v objektu. Překvapila nás variabilita činností a perfektní využití prostoru. Byli jsme nadšení, škoda, že jsme nemohli zůstat celý den!

 

Anonym, 4. 10. 2018
DÍKY VÁM SI MÁ DCERA SPOLU S RODINOU UŽILA NEJLUXUSNĚJŠÍ OSLAVU NAROZENIN. CELKOVÝ PŘÍSTUP, PERFEKTNÍ SLUŽBY, JSTE SKVĚLÝ VŠEM BUDEME DOPORUČOVAT. ZASLOUŽÍTE SI DALEKO VÍC PODPORY. DÍKY

 

Základní škola, 2. 10. 2018
Nejvíce nás bavil vodní svět a kuchyně, překvapila nás jeskyně s pokladem. Děkujeme za krásné dopoledne.

 

Alžběta L., 1. 10. 2018
Opravdu doporučuji, je to skvělé trávení volného času s dětmi v krásném prostředí.

 

Kaca M., 30. 9. 2018
Skvělé místo pro malé i pro velké – ale hlavně pro ty, kteří si rádi hrají. Doporučuji spíš hezké a hlavně teplé počasí, jinak by bylo škoda nevyzkoušet blátivou kuchyň nebo i osvěžující sprchu. Oblečení zvolte radši dost neformální – možná se při řádění trochu zamažete. Je to super místo, oáza v centru města. Dostačující občerstvení a klidně můžete přijít jen si přečíst nějakou knihu při kávě v koruně stromu. Všem doporučuji.

 

Soňa B., 29. 9. 2018
Krásná práce, která má smysl 👍.Určitě brzy podnikneme výlet. Budu Vás šířit dal 🌳👪🙂

 

Tereza P., 28. 9. 2018
Skvělé místo pro děti i rodiče.

 

Olina K., 25. 9. 2018
Super park, děkujem za skvělý nápad.

 

Michaela D., 25. 9. 2018
Super na výlet s dětmi.

 

Petra M., 24. 9. 2018
Jezdíme k vám pravidelně až z Rychnova nad Kněžnou a milujeme to ❤️ doporučujeme svým přátelům a ti jsou následně také spokojení 

 

Veronika J., 24. 9. 2018
Vhodné místo pro strávení celého odpoledne nejen pro děti, ale i dospělé. Naučné a zábavné prostředí, i s připravenou hrou pro děti.

 

Olga R., 22. 9. 2018
Byli jsme u Vás na návštěvě letos v červnu a bylo tam nádherně. Líbilo se nám u Vás tak moc,až tam dcera nechala jako suvenýr mikinu …Tento park Všem doporučuji a Vám přeji hodně úspěchů a plno dalších tak pěkných nápadů.

 

Jana P., 22. 9. 2018
Do Ekoparku to mame pres pul republiky,ale jednou za rok tam musime. Drzim palce!

 

Věra H., 22. 9. 2018
Letos jsme byli nedaleko na dovolené s partou přátel a dětmi a EKopark jsme si nenechali ujít….Úžasné…

 

Zuzka L., 20. 9. 2018
Skvělej projekt !!!! Alespoň někdo se v Liberci najde, kdo to myslí se zelení pozitivně a s čistým úmyslem !!!!! Bravo, pane Šťastný!!!! Škoda, že takovej úžasnej ,,koutek“ nebyl, když byly moje děti malý…Děkuju Vám za ty ostatní…..

 

Vlasta K., 19. 9. 2018
S vnučkou tam chodíme často a rády. Děkujeme

 

Petra H., 19.9.2018
V ekoparku jsme byli několikrát a je to tam pro děti moc fajn. Držíme palce.

 

Jana H., 18. 9. 2018
Super vzdělávací místo jak pro malé tak pro velké.

 

Lucie Š., 16. 9. 2018
Kluci byli dnes,a nadseni Tolik jsme navstevu odkladali (nemoc,rodinne oslavy,zase nemoc)…konecne dnes,ostudy Moc krasne prostredi Fandime a drzime palecky. Presne to jsme ve meste potrebovali!

 

Lucie F., 15. 9. 2018
Moc se nám tam líbilo.

 

Stáňa Š., 11. 9. 2018
Úžasný nápad a paráda včera jsem tam byla s vnučkou a doufám že ještě dlouho budeme chodit.

 

Monika F., 10. 9. 2018
Fandím statečnosti pana Šťastného a nezdolné snaze ve zkorumpovaném Liberci vybudovat něco tak smysluplného a milého, jako je Ekopark, s dcerou ho navštěvujeme moc rádi, je to oáza klidu….děkujeme

 

SVČ Vikýř Jablonec nad Nisou, 9. 9. 2018
Nejvíce nás bavilo tvoření s dětmi a blátivá kuchyně, kde nás překvapilo hodně velké využití přírodních materiálů a domácího vybavení k dobrým nápadům.

 

Niko K., 9. 9. 2018
Vím moc dobře jak to tam vypadalo před a teď. Dneska je to opravdu úžasné místo a je tam uděláno moc moc práce 🙂

 

Jan R., 28. 8. 2018
V tomto případě platí nedat na první dojem. Po příchodu jsme si říkali co tu jako budeme dělat, ale nakonec jsme tady strávili celé odpoledne a ještě jsme nemohli děti dostat pryč. Ochotný příjemný personál dalším pozitivem. Možnost dalšího rozvoje 😉

 

Petra P., 27. 8. 2018
Úžasný prostor pro děti i dospělé. Myslela jsem, že je to větší, ale překvapilo nás, kolik různých míst tu je. Děti se skvěle zabaví. Moc se nám líbila rodinná hra, moc pěkně vymyšlené 👍👍👍.

 

Nika N., 26. 8. 2018
Už dlouho jsme se sem chystali a úplně nás dnešní návštěva nadchla. Zvlášť prostor dílniček je úžasně inspirativní, obě děti vyráběly, zatloukaly a přehrabovaly se v koších s materiálem. Využili jsme i blátivou kuchyň, vodní hrátky a hru za pokladem. Za 4 hodiny jsme si ani nestihli vše užít do syta, takže určitě přijedeme znovu! Děkujeme za skvěle strávenou neděli.

 

Míla B., 25. 8. 2018
Byl to bezvadně prožitý den s vnoučaty . Děkujeme

 

Jiří P., 22. 8. 2018
Dnes jsme po cestě domů navštívili tuto atrakci. Škoda že jsme si to nechali na poslední den, kdybych věděli že je to tam tak super tak by jsme si vyclenili celý den a ne jen čas před odjezdem. Parádní dilnicka, super blatocesta, kavárna ve stromech. Za nás jeden z nejlepších zážitků z celého libereckého výletu. Určitě se vrátíme až pojedeme okolo. Pro děti skvělé vyžití.

 

Hanka H., 22. 8. 2018
Úžasné místo pro děti, dnes jsme byli poprvé a určitě ne naposled! Více takových míst… Děkujeme 💜

 

Jana J., 15. 8. 2018
Líbilo se nám tu moc. Dali jsme cestu za pokladem s dětmi 4 a 2 roky. Pro poklad se ale bály. Pan za kasou moc milý a ochotný. Vše vysvětlil, poradil. Rádi se vrátíme. Díky!

 

Radka H., 12. 8. 2018
Very modern and cool natural concept.

 

Blanka K., 6. 8. 2018
1. srpna jsme konečně navštívili Ekopark – já, babička a můj roční synek. Vydržel dvě hodiny, pryč se mu nechtělo a pak spal jak špalek. Nejvíce se mu líbilo na pískovišti, moc a moc nám všem chutnala slaná palačinka – vřele doporučuji, Sebík mi jí půlku doslova sežral.  No a pak jsme si šli hrát s vodou a kreslit blátem a lezl po žebřinách a okukoval starší děti v dílničkách, byl dosti zklamaný, že si nemůže půjčit kladivo a hřebíky… a až bude umět lépe chodit prošmejdíme to tu celé. 

 

KSK Liberec, Veronika D., 2. 8. 2018
Zajímavého programu v zeleném srdci Liberce, jak si přezdívá přírodní EKOPARK v Liberci,  se zúčastnily děti ve středu 1. srpna 2018 s příměstským táborem Prázdniny ve městě. Děti se rozdělily do dvou skupin a postupně se zapojily do vyrábění v Ekodílničkách, kde si každý vyrobil něco na památku z nejrůznějších odřezků  dřeva a za pomoci hřebíčků a kladívka a také si prošly naučnou stezku Čtyři živly, která je provedla celým Ekoparkem a jejíž součástí jsou i jednotlivé úkoly. V závěru návštěvy si tak děti mohly vyzvednout svůj poklad ve strašidelné jeskyni a také se například projít zeleným bludištěm, užít si hrátky s vodou, vyfotit se s medvědem či uvařit něco dobrého v Blátivé kuchyni.
EkoPark je prima místo pro aktivní odpočinek a my jsme si ho náramně v těchto tropických letních dnech užily! :-)

 

Jiří V., 28. 7. 2018
To se musí vidět, vyzkoušet, zažít. Doporučujeme, pro děti od ?? do 100 let :-)))))

 

Monika M., 27. 7. 2018
Relax v korunách stromů a ráj pro děti 😉

 

Pavlína B., 27. 7. 2018
Skvěly NÁPAD 😉
Dech beroucí PROVEDENÍ * místo pro KAŽDÉHO *** RELAX * NATUR * PALAČINKA * MATTE * ANÓÓÓ 

 

Olga K., 26. 7. 2018
Byli jsme poprvé a líbilo se nám. Dětem se ani nechtělo domů, byli nadšené z blátivé kuchyně i ostatního. Dílničku jsme bohužel už ani nestihli a nejen to, takže ostatní příště.

 

Blog Zrzky, 25. 7. 2018
Přímo uprostřed města vznikla hotová zelená oáza se zajímavým příběhem. Příběh lidí, kteří si splnili svůj sen, příběh o jednom velkém zanedbaném pozemku, příběh o nekonečných možnostech přírodní zábavy. Nebudu tady rozepisovat sáhodlouze celou „teorii“, tu si můžete přečíst přímo na stránkách libereckého EKOParku. Pro mě (a pro mé děti) bylo toto místo ideálním způsobem, jak smysluplně strávit volný čas. Byli jsme v přírodě, ale aktivity jsem nemusela pro děti vymýšlet sama, byly jakoby na míru připravené všem s otevřenou myslí. Když jsme překonali nekonečnou stovku schodů, které vedou z penzionu do rokle, byli jsme jako v ráji. Blátivá kuchyňka, vodní aktivity, venkovní posilovna, zastíněné pískoviště, chýše s tvořivými dílničkami, barefoot stezka, přírodní bludiště, blátivá stezka, kontaktní minizoo, koutky s dřevěnými hrami, strašidelná chýše, dětská zahrádka, přírodní domečky… To všechno zkrášlené o hmyzí hotely, knihobudky, vyřezávané sochy, informační cedulky, spoustu míst k odpočinku. Mohli bychom sem chodit týden v kuse a pořád by nás to bavilo. Místo je i „architektonicky“ unikátní – v tom stejném svahu, jako je již zmíněných 100 schodů, se nachází četné vyhlídkové terasy na stromech, houpací sítě, kavárna v korunách stromů, přírodní skandinávské wellness. Nádherné a klidné místo pro děti i dospělé. Konceptem a myšlenkou mi velice vzdáleně připomíná brněnskou Otevřenou zahradu, ale rozhodně víc zaměřenou na děti.

Rozhodně doporučuju zúčastnit se rodinné dobrodružné hry EKOParkem za pokladem. Zaplatíte
50 Kč a dostanete hezky zpracovaný herní plán s příběhem o zachráněném lese, mapou
a 18 indiciemi. Kvalitně připravená hra, kdy po EKOParku hledáte zašifrovaná písmena do tajenky. Není to hra jen pro děti. Rozhodně se zapojte celá rodina, je kouzelné spolupracovat, přemýšlet i lézt po kolenou a hledat zatoulaná dřevěná kolečka ♥

 

Karolína D., 24. 7. 2018
Krásné herní místo v přírodě s mnoha aktivitama pro děti.

 

Anče, 23. 7. 2018
Pořád ještě ve mně doznívá včerejší návštěva Ekoparku v Liberci.🏫🌿Posezení v korunách stromů (a kavárna k tomu) – když jsem to viděla, hned se mi tělem rozlil naléhavý pocit 🌳„Tak tady teď budu bydlet!“🌳… Trošku jsem se pak ze svých vzdušných zámků (v podání korun stromů) snesla dolů a nakonec bydlím pořád normálně doma. 🙃😢…Tak jsem aspoň prošla nejdelší bosonohou stezkou, jakou jsem kdy viděla, stovky schodů i bahno, co nejde umýt z nohou.👣💩 (můžeme chvíli dělat jako že je to bahno? 🤔 ) Ve tvořivé dílničce bych byla hodiny, kdybych měla čas (kdybych tam třeba bydlela!) a místní kozy bych vám taky vyfotila, kdybych měla čas (!) – zrovna se jim totiž nechtělo. 🐐 A kromě dalšího jsou všude, ale fakt všude, nějaké dřevěné hry, naučné cedule, doplňky a prostě samý hezký přírodní věci. 🗿 Takže pokud máte zrovna tohle taky tak rádi, tak si ekopark nenechte ujít. 🍀🍃

 

Daniela D., 23. 7. 2018
supeer…urcite stoji za navstevu

 

Veronika K., 22. 7. 2018
Úžasné místo pro děti. Vřele doporučuji:-)

 

Monika F., 22. 7. 2018
Moc děkuji za perfektně připravenou oslavu, všichni byli nadšení. Internet jsme vůbec nepotřebovali (mělo to být kvůli hudbě v případě deště), byli jsme rádi offline. Děkuji moc!

 

Klára O., 22. 7. 2018
Prostě skvělé!

 

Zdenek M., 21. 7. 2018
Úžasná záležitost pro děti, cca do 10ti let. S vnučkou, 4,5 roku, jsme si návštěvu moc užili. Největší problém byl, jí při zavírací době dostat ven. 🙂

 

P.N., 21. 7. 2018
Výborný program na volné odpoledne!

 

MŠ V Podhájí Rumburk, 20. 7. 2018
Hodně zábavy, činností a atrakcí na malé ploše. Bylo to fajn i to, že si děti odvezly nejen zážitky, ale i výrobek. Děkujeme

 

Johanka K., 20. 7. 2018
Moc fajn. Užili jsme si to i my dospělí. Líbilo se mi, že se zabaví jak batolata, tak větší děti. Tleskám tvůrcům za skvělé nápady a inspiraci. Dřevěná křesílka uspokojí nejednoho unavence:-) pomalované kadibutky pobaví a mnoho dalších detailů…:)

 

Klubovna Paramisa, 19. 7. 2018
Dílničky, procházka blátem, krásné místo pro relax rodičů i dětí, rádi zase přijedeme, díky.

 

Příměstské tábory Rodina v centru Nový Bor, 18. 7.2018
Máte to skvělý, krásný prostředí, vůně, nápad, práce se dřevem, oáza klidu, takže maximální spokojenost.

Ekoparku Liberecký, děkujeme děti všecky. Moc se nám tam líbilo, cesta živlů i dílo. Krásně jsme si zatvořily, fantazii zapojily, zkoumání si užily a poklad objevily. Hrály jsme si celý den a za to Vám to děkujem. Díky Vám za Vaši práci, ať se i nadále daří, přejí Novo Boráci 🙂

 

Anonym, 18. 7. 2018
Bavilo nás všechno, a záchody pro fajnovky 😂 Překvapila nás jeskyně na konci cesty za podkladem. Jen tak dál je to super.

 

DDM Větrník, 17. 7. 2018
Děti nejvíce zaujala Kuchyňka, kde si mohli vařit z bláta a vody. Překvapila nás velikost prostoru a detaily věcí. Je to úžasné místo na odpočinek a skvělé pro děti! Děkujeme.

 

Oslava narozenin D., 15. 7. 2018
Bylo to úžasný. Máte to moc pěkné. Určitě budem chodit častěji ne jen na narozeniny.

 

Příměstský tábor, Věda nás baví o.p.s., 13. 7. 2018
Moc nás bavily prolézačky, houpací sítě, hmatový chodník.

 

Příměstský tábor, Veselá věda. 12. 7. 2018
Veškeré „atrakce“ nás bavily, překvapilo nás spoustu krytých míst při dešti.

 

Lucka R., 10. 7. 2018
Luxusní místo pro rodiče a děti,balzám na nervy.Rozhodně doporučuji 😍

 

Jan P., 9. 7. 2018
Parádní místo pro děti. Dokážu si tam představit celodenní výlet. Doporučuji pro děti 3+ ale i menší se budou bavit.

 

Rodinka J., 9. 7. 2018
Úžasné místo! Škoda, že to nemáme blíž,…rozhodně neminout pojedete-li přes Liberec!

 

Petra P., 9. 7. 2018
Byli jsme tam v sobotu a synek byl unešený. A to je hlavní. Spokojený dítě 😉Jo a dělají tam výborné pohankové, slané palačinky 😁

 

Jana B., 8. 7. 2018
Bylo tam moc prima a děti si to moc užili a my dospělý vlastně taky…☺

 

Jana D., 8. 7. 2018
Úžasné místo, moc jsme si to všichni užili! Brzy se vrátíme!

 

Jana L., 8. 7. 2018
Byla jsem se školními dětmi, dokázaly si 5 hodin samostatně hrát , skvělé místo pro všechny věkové kategorie, nádhera!

 

DDM Varnsdorf, 4. 7. 2018
Všichni, ať už děti či dospěláci, jsme byli nadšení. Už v pátek se k Vám chystáme opět. Park je úžasný, nejvíce nás bavilo hledání pokladu.

 

ZŠ Opatovice nad Labem, 4. 7. 2018
Moc se nám u vás líbilo a vřele vás doporučujeme všem našim známým. Překvapili nás kadibudky a bavila nás blátivá kuchyně 🙂

 

Romana G., 3. 7. 2018
Hrátky v přírodě, moc pěkne vedeno, děti to baví.

 

Irena B., 1. 7. 2018
Skvělé místo pro zábavu děti.

 

Školní kolektiv, 2. 7. 2018
Nejvíce nás bavily činnosti s blátem a pracovní dílničky. Překvapilo nás, jak lze využít přírodu k radostem žáků. Pokračujte v těchto činnostech dál, aby se děti naučily přírodu chránit. Od nás je k Vám kus cesty /stálo to však za to/. Myslíme si, že je to velká příležitost pro děti z mateřských škol.

 

Simona M., 2. 7. 2018
Byla jsem tam včera s dětmi ty byly nadšené za mně palác nahoru.

 

ZŠ Dobiášova, 29. 6. 2018
Celý ekopark byl super. Je to zde velice hezky uspořádané a uzpůsobené prostoru. Překvapilo mě co všechno se v parku nachází a jak příjemní lidé park obsluhují. Bylo to tam super a moc pěkné.

 

Základní škola, 29. 6. 2018
Děkujeme za hezké dopoledne, doporučíme Vás dalším školkám i školám. Bavila náš blátivá kuchyně a užili jsem si dílničku.

 

Školní kolektiv, 28. 6. 2018
Mnohokrát děkujeme za vstřícné jednání a pohodu, která zde vládla.

 

Jitka P., 27. 6. 2018
Užívala jsem si naplno nejen nabízený program, ale především ty vzácné chvíle být sama se sebou v přírodě, vyšlapat si všechny chodníčky ve svahu křížem krážem – moje „dětská“ zvídavost mi nedala a prošmejdila jsem opravdu snad každý kout!, mít koruny stromů ve výši očí a vlastně všude kolem sebe (ta houpací síť je opravdu skvělá  ), zastavit se, cítit se „volná“ a zároveň i součástí toho všeho. A při tom si i uvědomit, kolik práce, vize, energie, nadšení vězí za tím vším, co já si teď v pohodě vychutnávám…

 

Jaroslava T., 26. 6. 2018
Za mne s vnučkou super 🙂 Vyhnalo nás počasí.Příště vezmu všechna 4 vnoučátka 🙂

 

Oslava, Šárka K., 25. 6. 2018
Dobrý den, oslavu narozenin jsme si v Ekoparku moc užili.Všichni byli nadšeni.Děti asi nejvíce zaujala hra za pokladem a děvčata byla především nadšena z malování na obličej (děkujeme za prostředkování,slečna je neuvěřitelně šikovná). Já bych vyzdvihla a moc poděkovala za výzdobu,byla opravdu moc pěkná.
4 hodinky v Ekoparku strašně rychle utekly,dětem se ani nechtělo domů. Určitě Ekopark doporučíme dalším kamarádům.
Přeji Vám další spokojené zákazníky a určitě s k Vám zase rádi vrátíme.

 

ZŠ a MŠ Panenské Břežany, 25. 6. 2018
Byli jsme spokojeni, park svojí rozlohou a nabídkou je ideálním místem pro školní výlet.  Bavila nás práce se dřevem v dílně, vodní stěna, blátivá kuchyně i jeskyně.

 

MŠ Duha se spec. třídami, Praha, 24. 6. 2018
Prvně jsme  se o Vás dozvěděli ze zpráv v TV, po druhé jsme přijeli, protože se nám u vás líbí. Bavily nás vodní hrátky a blátivá kuchyně. Rádi bychom poděkovali za milý přístup, možnost mít park pro sebe, jelo nás opravdu hodně. Skvělé prostředí, kde jsme měli možnost rozbalit svůj „stan“ po třídách a každý si čas v parku organizoval podle svého, žádný chaos. Jen na kávu bychom příští rok nechtěli čekat tak dlouho :o). Mějte se hezky. Jana Vítková

 

ZŠ Sokolovská, Liberec, 23. 6. 2018
Plus: celkové vylepšení areálu (od poslední návštěvy), obohacení o nové „atrakce“, nejvíc nás bavily dílničky.

 

MŠ Střelecká, Jablonec nad Nisou, 22. 6. 2018
Překvapilo nás využití přírodních materiálů a nejvíc nás bavila blátivá kuchyně, byla to inspirace pro naši práci v MŠ.

 

Anonym, 22. 6. 2018
Velice příjemné prostředí i lidé, mnoho podnětů pro děti. Nejvíce nás bavily dílničky a blátivá kuchyně, překvapilo nás podium.

 

MŠ Čakovice, Praha, 19. 6. 2018
Bavilo nás všechno 🙂 Stezka čtyři živly, dílnička, chaloupka baby Jagy, bludiště, malování blátem, stezka bosou nohou i blátem,
Krásné, klidné místo pro děti, cca od dvou let a více. Zábava na pískovišti, koutek s dřevěnými kostkami, blátivá kuchyňka, stezka pro bosé nožky, krmení koziček, ohniště, dílničky, vodní hrátky, kuličková dráha a další. Deti5se opravdu vyblbnou s vodou, blátem, listím a větvemi ve velkém. I 8letí se vyřádí.
Pro dospělé posezení v korunách stromů, občerstvení i vstup a další pouze za hotovost. Karty neberou.pískoviště… skvěle vybavená dřevo dílnička.  Park je ráj pro děti i jejich doprovod.

 

Městská knihovna Jablonné v Podještědí, Dana Z., 15. 6. 2018
Navštívila jsem včera (14.6.) se 6 dětmi – výherci indiánské soutěže – EKOPark v Liberci a všichni jsme byli velmi nadšení. Úžasný nápad, krásný prostor, skvělí lidé, příjemné prostředí, škola hrou přímo v terénu. Děti se vydaly stezkou živlů, plnily úkoly a když si vzaly z pokladu zlatou valoun za odměnu, prošli jsme všichni celý ekopark znovu, a to i místa, kde jsme předtím nebyli. Slova na závěr jedná naší čtvrťačky: „To byl letos můj nejhezčí výlet“.

Nicméně všichni jsme byli maximálně spokojeni. V pondělí mi tu byli dokonce dvoje rodiče děkovat, jak děti byly spokojené… Slova EKOPark Liberec teď budu šířit společně s letáčky dál, zasloužíte si to. Klobouk dolů za Vaši práci.

 

Jana H., 14. 6. 2018
Dnes jsem si to s dětmi náramně užili. Moc prima den!

 

MŠ Osek, 13. 6. 2018
Dětem se moc líbila jeskyně s pokladem a dílnička 🙂 Děkujeme

 

Martina B., 11. 6. 2018
Nádherné klidné místo v uspěchaném centru.

 

Tomáš P., 11. 6. 2018
Super pro děti co se nebojí umazat.

 

Martin L., 1. 6. 2018
Hezké prostředí a dlouhá zábava pro děti. Hledání pokladu, dílničky, dětská kuchyň….

 

MŠ Krynická 2, Praha, 29. 5. 2018
Zábavné vodní hrátky, vaření v kuchyňce, pán v kavárně- velmi vstřícný a pohodový přístup. Překvapil nás sklep s překvapením, wc zrdcadla 🙂 a návaznost jednotlivých stanovišť v rámci enviromentální výchovy. Pokračujte v tomto duchu, rádi přijedeme znovu 🙂

 

MŠ Sbíhavá, Praha, 28. 5. 2018
Moc děkujeme za krásně strávený den!!! Překvapilo nás, jak se park během roku změnil k lepšímu – doplnění aktivit pro děti. Nejvíce jsme si užili blátivou kuchyni a hrátky s vodou.

 

DS Jája, 28. 5. 2018
Nejvíce nás bavil program a překvapila nás vstřícnost personálu. Bylo nám u vás krásně, děkujeme.

 

Rozlučka se svobodou pro Editku, Káťa P., 28. 5. 2018
Skvělé místo pro rozlučku se svobodou. Naše rozlučka v EKOparku byla opravdu vydařená! Edita a všechny holky byly nadšené. Výborný personál, všichni moc milí a ochotní. Dokonce pán z kavárny nás tam nechal déle:)) Moc dííííky!!! Pokud hledáte něco neobvyklého, určitě doporučuji EKOpark! Nudit se zde rozhodně nebudete!

 

Javůrci na výletě, 25. 5. 2018
Tady to máme taky moc rádi. Je to krásný dřevěný park v srdci Liberce. Každou chvíli tam přidají nějakou atrakci, nebo sochu. Mají tam bludiště, pískoviště, vodní hrátky, bosochodecký chodník, blátivou kuchyni… Můžete si dát něco dobrého a lehnout si do sítě v korunách stromů. Sociálky jsou SPLACHOVACÍ 😀 No je tam toho hodně. + Dílničky pro děti a různé akce pro všechny. Vlezný je 60,- pro všechny

 

Dagmar N., 25. 5. 2018
K. rásné místo pro aktivity i pro odpočinek, děkuji autorům a všem co se o Ekopark starají..víc takových míst 🙂

 

Salesiánský klub mládeže z. s. Rumburk – Jiříkov, 21. 5. 2018
Nejvíce nás bavila nabídka samovolných činností dětí – aktivity se „prodávali“ sami – děti nepotřebovali průvodce. Proběhly parkem a co je zaujalo mohly hned začít dělat. Každý si našel to své. Myslím, že jsme využili všechny aktivity. Překvapila nás výborně zpracovaná hra „Cesta za pokladem“. Přírodně zpracované jednoduché stolní hry by mohli být u více stolků. Líbí se mi, že i když si sednu do sítě s myšlenkou „nic nechci“, tak mě zaujme něco poblíž, co mohu využít, když zrovna nechci koukat na nebe (knihobudky, hry) 🙂 Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu u vás. Doporučuji vás všude okolo 🙂

 

Tereza J., 11. 5. 2018
Zábava pro děti na dlouhé hodiny i ty nejmenší capáčky, no a pro rodiče výborné kafíčko v korunách stromů.

 

Barbora S., 28. 4. 2018
Nějak nemůžu najít slova k popsání zážitku, který jsme u vás v Ekoparku s dětmi prožili. Plno radostných pocitů oslavy narozenin mého syna, setkání s přáteli a jejich dětmi v úžasném prostředí parku. Hned jak najdu slova, sednu si a napíšu vám, jak jsme se měli krásně, jak nám počasí vyšlo a jak si děti hráli v duchu přírody a života. Moc vám za myšlenku spojení dětského světa s přírodními prvky, které v dnešní uspěchané době tolik chybí děkujeme!

 

ZŠ U Školy, Liberec, 28. 4. 2018
Děkujeme za krásný Den Země. Děkujeme, že jste nám zorganizovali úklid okolí EKOParku. Děti velmi bavil rozmanitý program.

 

Agentura PAC, škola v přírodě, 26. 4. 2018
Naše návštěva EKOParku pro nás byla klidně a příjemně stráveným dopolednem, kdy se děti skvěle bavily výrobou svých děl v dílničkách a doprovodu bylo umožněno relaxovat a užívat si „přírody“. Všichni si odnesli své výrobky domů s obrovským nadšením. Pro všechny zúčastněné byla návštěva EKOParku zážitkem. Děkujeme 🙂

 

MŠ Mšeňáček, Jablonec n. N., 23. 4. 2018
Dobrý den, především velice děkujeme, že jste nám umožnili návštěvu i přes to, že jsme se ozvali na poslední chvíli 🙂 Děti byly v parku nadšené a myslím, že hodina a půl, kterou jsme tam trávili byla málo 🙂 Uvažuji o tom, že bych příští rok  naplánovala do Eko parku výlet pro celou školku na celé dopoledne. Určitě bych se včas ozvala . Ale za nás máte jedničku s hvězdičkou 🙂

 

MŠ V Zahradě, 18. 4. 2018
Každý den může být výjimečný…. a to ten náš v EKOParku opravdu byl !!! Ve středu 18.04. 2018 se děti z Mateřské školy “ V zahradě “ Liberec, staly prvními návštěvníky letošní sezóny. Za zpěvu ptáků a s jarním sluncem nad hlavou objevovaly zákoutí, labyrinty, tajná místa i řemeslnou dílnu. Nakukovaly do knihovniček, hledaly značky, pozorovaly z výšky kamarády , krmily kozy, zdolávaly překážky a připravovaly speciality z přírodnin v blátivé kuchyni. Někteří zkoumali cestu vody potrubím, jiní nakládali kůru do vozíků, pár odvážlivců poslouchalo šumění moře téměř v břiše žraloka….Na závěr by se hodil příměr z pohádky “ kdo nevěří, ať ta běží !!! “ Poděkování patří všem, kteří dokáží udělat děti šťastnými !!! A my už teď víme, že jsme zde nebyli naposledy …. Davídek, Adam, Max, Laura, Lera, Natálka, Vojta, Zuzka, Stella , Lukáš a Vlasta

 

Drahoš, 4. 2. 2018
Skvěle vybavený apartmán, sauna na pokoji je něco mimořádného. Využívali jsme jí každý večer. Pokoj měl výhled na Ještěd a přes léto je prý na terase masážní vana… A přilehlý ekopark určitě nabídne super zábavu pro děti (ten jsme vzhledem k nabitému programu také nestihli) Určitě se vrátíme vše vyzkoušet. Zapomenout nesmíme na snídaně – v pravdě excelentní servírované na pokoj…

 

Noxphics Photography, 10. 1. 2018
Very nice for calm activities or for trip with your family

 

 

Katy, Mama-live.cz, 30. 10. 2017
Když jsme v červenci odjížděli s Honzou z Liberce, z Benátské noci, slíbili jsme si, že sem vezmeme i malé Osičky. Liberec a okolí nabízí vyžití pro malé i velké, baby friendly zajímavá místa a navíc jsem pořád měla rest v podobě lívanců v Saber Cafe a potřebovala jsem to nějak zaonačit a do Liberce se vrátit 😀

Takže jsme tu strávili nádherné tři dny a protože jsme toho zažili víc, co stojí to za zmínku, bude to dnes o Ekoparku a příště zas o něčem jiném 😀

První volnočasový EKOPark Liberec. Váš kousek přírody uprostřed města. Nemůže to být přesnější a výstižnější!

Z centra Liberce jste u brány parku za 15 minut pěšky. A vejdete to zeleného ráje, oázy klidu a pohody. (Pozn. Mama LIVE: Měli jsme sebou i kočárek, což není problém, ale někam se s ním dostanete hůř a někam, třeba do korun stromů, vůbec. Ukládat jsem šla Honzíka mimo park, aby měl klid a já pevnou půdu pod nohama.)

Moje kamarádka Vendy o Ekoparku básnila a já jsem myslela, že to bude obrovské. Není. A já byla nejdřív zklamaná. „Tady máme strávit víc jak pár hodin? Vždyť dohlídnu na konec…“ … no strávili jsme. 

EKOPark založil a vybudoval pan Šťastný a my ho tam, tuším, i potkali. Pracoval tam spolu s ostatními na úpravě chodníku a zároveň s našimi kamarády řešil možnosti, jak zaplatit, když nemají hotovost. Aktivní člověk, který měl pocit, že si Liberec zaslouží takové zelené místo.

Je tu toho tolik, co chcete zkusit! Dá se tu relaxovat v sítích v korunách stromů s kávou, můžete si tu zacvičit na zeleném crossfit/workoutovém hřišti. Potrápíte si hlavičky nad pexesem ze dřeva a pak si ze dřeva vyrobíte něco na památku. Konají se tu nejrůznější kulturní akce a workshopy.

Ano, ano, řeči řečičky, hlavně je tu Blátivá kuchyně! A to je pecka děcka! Obří kuchyně s pravým vybavením, kde vaříte z větviček, bláta, vody, kamínků. Asi vám nemusím říkat, jak byly děti šťastné a tatínci nadšení 😀

Cílem je, aby si tu lidé aktivně i pasivně odpočinuli, aby na chvíli zpomalili. Není to žádné „eko, bio, lesano, příroda nejvíc, zahoď mobil, buď jogín“, je tu moc dobře. 

Můžete si tu zahrát bojovku, projít bosostezku a bludiště, můžete zkusit získat si náklonost koz trkavek (my kámošky nebudeme, na mě zaútočila přes plot a málem mi zlomila malíček :-D), můžete si tu namalovat obraz z bláta, prďolkové tu mají obrovské pískoviště a pak jsou tu toalety pro drsňáky a zhýčkance. Já šla na normální, jsem pipi a na kadibudky mě neužije 😀 Taky můžete zkusit pohrát si s vodou. Prostě živly jsou tu zdroj zábavy.

Najdete tu to pravé čapí hnízdo, které sice nebývá obden v televizních novinách, ale neplete to dětem hlavu. Tady totiž fakt mají čápy, ze dřeva 😀

Odnesli jsme si dřevěný vláček, Baru porazila tátu v dřevěném Člověče nezlob se, vyděsila mě i sebe obřím pavoukem u jeskyně s pokladem a myslím, že je jasné, že se sem vrátíme. Kávičku jsme si koupili v korunách stromů a vypili na terásce, Jeník pod námi spokojeně spinkal a my se aspoň nemuseli dělit o vafli ve čtyřech, ale jen ve třech 😀

Líbí se mi, že si děti (ale vlastně i dospělí) osahají přírodu, zjistí, co umí, jaká je s ní a v ní zábava. Neznám moc míst, jako je tohle, a přála bych každému městu aspoň jeden EKOPark. Osičky doporučují! 

 

 

Andrea C., 15. 10. 2017
Konečně něco, co stojí za to! Skvěle jsme si to užili… díky! :

 

 

Zákazník Slevomatu, 15. 10. 2017
Před první návštěvou EKOParku jsem nevěděla, co očekávat. A byla jsem velmi mile překvapena. Park je hezky vymyšlený.

 

 

Miroslav H., 1. 10. 2017
Úžasně krásné místo – na místě dřívějšího hnusného smeťáku zde stvořitel a všichni tvůrci parku vytvořili oázu nejen pro děti, ale i výrazně přidanou hodnotu pro nás dospěláky – včera jsem si báječně, ba přímo s rozkoší vychutnal takřka celý den OFFLINE a na pohodu… společná radost s dětmi z nalezených indicií a splněných úkolů při cestě EKOPArkem za pokladem, souboje kdo déle vydrží na chůdách nebo vymyslí bláznivější recept v blátivé kuchyni, relax v houpacích sítích se zapůjčenými knihami z knihobudky …a když se pak o děti v dílničkách, kde si ze dřeva můžou vyrobit co jim fantazie dovolí, postará milá lektorka, máte čas pro sebe – dát si kafe v korunách stromů s vynikající bábovkou, nechat se prohřát podzimním sluncem a pozorovat, jak odkrývá postupně všechny další nápadité vychytávky EKOParku, které se vám najednou odhalují v plné kráse – hlava vypne, není kam spěchat …díky za takové místo – díky takovým statečným zachráncům lesních království jako je Stanislav a jeho družina 🙂

 

 

Radek S., 29. 9. 2017
Mám to tu moc rád… Skvělé místo, skvělí lidé… Rád se sem vracím 

 

 

MŠ Jeřmanická, 26. 9. 2017
Bylo nám u vás v EKOPARKU moc fajn, máte to tam krásné. Děkujeme také za pěkné přivítání, určitě se u vás zase někdy objevíme. Děkujeme.

 

 

Zákazník Slevomatu, 14. 9. 2017
Super strávený den s dětmi, cesta za pokladem skvělá

 

 

Zákazník Slevomatu, 12. 9. 2017
Pěkný zážitek pro děti na klidném místě. Dílničky nemají chybu, odvezli jsme si nádherné výrobky ze dřeva.

 

 

Zákazník Slevomatu, 6. 9. 2017
Celodenní zábava pro celou rodinu, bylo tam moc hezky, děti si to užily 🙂

 

 

BeBirdie, 24. 8. 2017
Jako ja věděla, že to bude bomba, ale že až takova?jsem naprosto okouzlena, Ekopark v Liberci je pro děti proste raj. Bydlime primo v ekoparku, v apartmanu a muzeme park navštěvovat dle libosti. Dnes jsme z tama nemohli odtahnout dite.

V korunach stromu najdete kavarnu, kavu si vypijete v houpaci siti, dite vyslete do lanoveho parku, na pisek, na uzasnou bosostezku, nakrmit kozy (ten jejich paradni vybeh vc.chaloupky, domecku na 3 patra…nestihaaam), do kadibudky a tak. Nic vyjimecneho.
Ovsem z ceho si tu sednete na prdel? #pardondoslova
Z recykl.materialu jako hadice k vysavaci apod.je vyrobena cela zed k prelevani vodya nejvetsi bomba je blativa kuchynka. Decka si vari a kuti z bahna v opravdicke drevene kuchynce, je tam sporak, drezy, vaha, kavovar…no zabava na cely den a ve finále si muzete vyrobit v dilnicce cokoliv ze dreva, za 50kc. Je to prostě raj. A je mi jasne, že zitra pujdem zas a v sobotu prekvapive taky
#ekoparkliberec #bozizazitkovyareal #vsejeeko #tosepovedlo

 

 

Jaruška F., 21. 8. 2017
Jedním slovem superrrrr!

 

 

Klára B., 20. 8. 2017
Skvělé místo! Dcery (8,5 a 6 let) naprosto nadšené:-) úžasné vyžití pro děti. Dílničky a Blátivá kuchyně měly tentokrát největší úspěch. Rozhodně navštívíme znovu. Tleskám a vřele doporučuji!

 

 

Zákazník Slevomatu, 17. 8. 2017
Moc pěkně vymyšlené a udělané, myslím, že park zaujme děti všech věkových kategorií, dávám jedničku s hvězdičkou Opravdu jsme si to s vnoučkem užili, díky.

 

 

Lucy P., 16. 8. 2017
Výborné. Děti zabavené. Užili jsme si to všichni. Nemohli jsme je dostat domů. Deskové hry výborné. Počasí přálo hrátkám s vodou i blátivé kuchyni…

 

 

Zákazník Slevomatu, 16. 8. 2017
Super strávený den s dětmi, dcera byla nadšená a musela jsem slíbit, že si akci ještě zopakujeme. Nejvíce se jí líbila Blátivá kuchyně. Mě osobně hledání indícií u hry.

 

 

Náměstek hejtmana Libereckého kraje – návštěva ukrajinských dětí, 16. 8. 2017
…A odpoledne strávily děti v EKOParku v Liberci, který je velmi příjemně překvapil. Každý si představoval jen klasickou přednáškovou ekologickou výchovu, ale v areálu krásného parku, měly možnost nejen projít trasu teras v korunách stromů či malé bludiště, pohoupat se v závěsných sítích, objevovat taje přírody, ale také si mohly vyrobit v dílničce svůj vlastní upomínkový předmět ze dřeva. Jelikož jsou všichni opravdu velmi šikovní, výrobky byly moc pěkné. Objevily se květiny, podložky, meče, zvířátka, ale především autíčka.

 

 

Naďka V., 12.8.2017
Dobrý den, velmi děkujeme za možnost sobotní oslavy, byli jsme nadšeni.

 

 

Veronika D., 8. 8. 2017
Do unikátního volnočasového EKOParku v Liberci, který leží při cyklostezce u stadionu u Nisy, se vypravily děti v rámci příměstského tábora v pátek 4. 8. 2017. Děti zde strávily opravdu dobrodružný den. Každý si mohl s Ekodílničkách vyrobit za pomoci přírodních materiálů cokoliv, co mu jeho fantazie a zrušnost jen dovolila, vyhrát si v tzv. “Blátivé kuchyni”, zacvičit si, vyzkoušet pokusy s vodou, prohlédnou Kozy Kamerunské, zabloudit v přírodním bludišti :-) či se jen pohoupat mezi korunami stromů na závěsné síťové houpačce. V EKOParku je toho však k vidění a hlavně pro zábavu mnohem víc… Děti si pobyt zde užily a určitě je přiblížil k přírodě a prohloubil jejich vztah k ní. Domů se tak vracely špinavé, ale spokojené a nabité pozitivní energií.

Určitě se sem v budoucnu budou rády vracet a podpoří to jejich touhu po tom, trávit více času venku, než jak je v dnešní době už bohužel častější, doma u telefonu či televize.

 

 

Igor J., 6. 8. 2017
Naprosto úžasné, především pro děti.

 

 

Zdeněk K., 2. 8. 2017
Skvělé místo pro děti, zde si užijí legrace

 

 

Miloš M., 28. 7. 2017
Krásné místo k odpočinku v centru Liberce, zejména s dětmi. Určitě navštivte.

 

 

Markéta M., 27. 7. 2017
Úžasně prožité odpoledne. Blátivá kuchyně top nápad 

 

 

Jan H., 19. 7. 2017
Our kids just loved it! Nice place for entire family!

 

 

Jana Z., 16. 7. 2017
Úžasné místo pro rodinný relax, skvělá káva, spousta zábavy, romantická zákoutí. Skandinávské wellness.

 

 

Jiří Š., 15. 7. 2017
Příjemná pohodová atmosféra a děti nadšené. Dětská kuchyně nemá chybu! Nemohl jsem je odtrhnout od vaření bahenní polévky

 

 

Miriam S., 15. 7. 2017
Nejlepší park, úžasná kavárna ve stromech, nutnost navštívit, jste-li v Liberci ☺

 

 

Blog Ke kávě, 14. 7. 2017
…A poslední den byl co se zážitku i debužírování týče opravdu vrcholem. Navštívili jsme První volnočasový EKOpark. Místo je rájem pro děti plné přírodnin, věcí, na které si mohou sáhnout, vyzkoušet, projít, zkoumat. Skvělé jsou také dílničky, kde si děti mohou z přírodnin něco vyrobit. Vše dotažené, i pro dospělého je to takový balzám z přírody.

 

 

Jan K., 11. 7. 2017
Nádherné místo k odpočinku i aktivitám. Naleznete zde mnoho zábavných a poučných atrakcí pro děti, které jim pomáhají poznat přírodu. Do parku se platí vstupné.

 

 

MŠ Duha, Praha, 10. 7. 2017
Děti bavila jednoznačně blátivá kuchyně, vzhledem k času jsme nestihli vše co se v EKOparku nabízí. Překvapili nás krásné kadibudky a wc pro fajnovky, vše čisté. Doporučili jsme návštěvu našim rodičům i známým. Těším se, příští rok dorazím s vnukem. Velmi nás potěšilo přivítání. Možnost odložit batohy a mít je na jednom místě, kam jsme se mohli po celou dobu pobytu vracet bylo pro nás velmi příjemné. Děti měli radost, že si vezou domů vlastní DÍLO. Děkujeme, rádi se budeme vracet. S pozdravem a přáním krásného léta. Jana V. za spokojený kolektiv MŠ

 

 

Baby office, 10. 7. 2017
Lesní kavárna ve městě? Vyzkoušeli jsme a je to tak  🙂 Najdete ji přímo v Liberci a je to jedna z funkcí místního volnočasového ekoparku První volnočasový EKOPARK Liberec. Tento tip na výlet s dětmi jsme vyzkoušeli a můžeme doporučit! Obří pískoviště, sakradlouhá bosonohá stezka, blátivá kuchyně pro děti nebo relaxace v síti pod stromy. A jako bonus možnost za pajsku vyrobit si dřevěný svojedílo ze dřeva – králík už nám zdobí zahradu  🙂 Pavlína a její smečka.

 

 

Dana F., 8. 7. 2017
Úžasné, překrásné, nádherné. Zaměstnanci úsměv na rtech. Syn (4,5) a dcera (1,4) byli spokojené jak berušky. Dalo by se tam vydržet celý den. Kavárna perfektní, káva s napěněnou pěnou, domácí bábovka. Je možné si koupit i jablko!!! Fakt vše super, žádné minus!!! Klobouk dolu pane Šťastný, jste fakt třída!

 

 

Kateřina Š., 6. 7. 2017
Jsme tady poprvé a za nás veliká paráda!!! Určitě se zase vrátíme 

 

 

Sebastien V., 5. 7. 2017
Super cool for kids and parents!

 

 

Gymnázium Klatovy, 5. 7. 2017
Žákům se líbily houpací sítě a možnost dovádět s vodou. Líbila se mi atmosféra parku, přírodní hrací prvky, určitě pravé kadibudky.

 

 

Oslava narozenin, 5. 7. 2017
Nejvíce nás bavily houpací sítě a děti zase vodní hrátky. A básnička? Můj synáček v Ekoparku velikou měl radost z dárků, oslavil tam svůj velký den a byl velice spokojen.

 

 

Petra Z., 24. 6. 2017
V neděli jsme se krásně poměli ve světě pohody, krásných nápadů a tvořivých lidí. Ideální pro děti všech věkových kategorií. Doporučujeme všem a my si tam třeba zas někdy příjdem zazpívat. Velký dík všem z Ekoparku za krásné odpoledne.

P. S. Ti strašáci jsou taky úžasní

 

 

Eva D., 24. 6. 2017
Dobrý den, děkujeme Vašemu kolegovi za sobotní součinnost. Oslava se velice vydařila a navíc se tím další rodiny přesvědčily o tom, že Ekopark je fajn místo k trávení volného času.

 

 

Oslava narozenin, 23. 6. 2017
Moc děkuji za vše moc se to všem líbilo a nakonec i to počasí vyšlo, takže ještě jednou děkuji..za vše.

 

 

ZŠ Sokolovská, Liberec, 19. 6. 2017
Děkujeme moc, velmi se nám u Vás líbilo a já se určitě moc ráda vrátím. Dětem se nejvíce líbila blátivá kuchyně. Ještě jednou děkuji

 

 

ZŠ Vratislavice, 15. 6. 2017
Dobrý den, moc se nám včera u Vás líbilo. Zhodnotily jsme to s kolegyní, že to byla akce, z které jsme se vrátily doslova pozitivně naladěné, nabité energií. Moc děkujeme.

 

 

Kamila D., 10. 6. 2017
Líbilo se nám moc. Děcka nadšené a my dospělí taky.

 

 

Markéta J., 8. 6. 2017
Skvělé místo pro děti. Najdou si tu to své male i velké děti. Výborny koncept a doufám ze se bude dařit i v budoucnu.

 

 

Kája H., 4. 6. 2017
Jsme z Liberce a moc se nám tam líbilo…..určitě budeme chodit častěji…děkujeme Hrníčci

 

 

Kateřina C., 3. 6. 2017
Ekopark je úžasný…nádherné místo. Naše děti to tam zbožňují. Minulý týden jsme s manželem navštívili skandinávské wellness patřící k Ekoparku a byl to opravdu nezapomenutelný zážitek, mohu jen doporučit.

 

 

Jit L., 1. 6. 2017
Jsme zvyklí na lesy a louky tady u chalupy, ale vyrazily jsme také na obhlídku ekoparku…a musím říct, že tak jak je mi ve městě dost úzko, toto je místo tak nádherné svoji energii , že jsem se cítila dosti podobně šťastně jako u nás v lese..nejspíš to bude i tím, že majitel se jmenuje Standa Šťastný  … strávili jsme zde celé nedělní odpoledne, vyrobily plno strašidýlek, která nám teď zdobí chaloupku a jsem vděčná, že v té hektické době je i pro městské typy lidi -pohodlnější- možnost mít trochu takové pohody nablízku… za porozhlédnutí se tam to stojí..

 

 

ZŠ U Soudu, Liberec, 1. 6. 2017
Nejvíce nás bavily dílničky a blátivá kuchyně, překvapila nás čistota, nápady pro děti, ale i rodiče (výborná káva :-), originální a čistá latrína!

 

 

Agentura PAC, 31. 5. 2017
Dobrý den, dnes jsem společně s dětmi z Bílinské ZŠ navštívila Váš ekopark. Všichni jsme byli nadšení a děti si návštěvu moc užili. Moc děkujeme za krásné dopoledne, příjemnou atmosféru a milé chování všech zaměstnanců ekoparku.

 

 

Milan M., 30. 5. 2017
Skvělý kousek přírody.

 

 

Petr Š., 28. 5. 2017
Úžasné místo pro volný čas. Děti si tu najdou spoustu aktivit a rodiče si mohou v klidu vychutnat výbornou kávu „na stromech“. Rozhodně stojí za návštěvu.

 

 

Staník a Renča L., 25. 5. 2017
Super relax, dnes krásné posezení nad výtečnou kávou v korunách stromů 🙂 🙂

 

 

MŠ Sbíhavá, Praha, 24. 5. 2017
Děti nejvíce nadchla blátivá kuchyně. A nás, jako doprovod nejvíce bavilo to, že si děti úžasně hrály 🙂 Moc se nám u vás líbilo, určitě jsme u vás nebyli naposledy. Myslím, že jsme si to u vás všichni moc užily.

 

 

Jakub F., 24. 5. 2017
Hezké místo pro malé děti, které mají spoustu možností, jak si vyhrát.

 

 

ZŠ Barvířská Liberec, 24. 5. 2017
Dětem se nejvíce líbila blátivá kuchyně a dílničky.

 

 

Simona K., 23. 5. 2017
Ekopark je jiný svět, vrátíme se rádi zpět;)

 

 

Daniela B., 18. 5. 2017
Skvělé! Dcera (2 roky) nadšená. Nemohli jsme ji dostat domů 🙂 Rádi se opět vrátíme. Všichni, kdo se podílejí na chodu Ekoparku jsou milí a vstřícní. Největší úspěch měla Dílnička s velmi milou slečnou.

A naše doporučení: nemusíte trávit volný čas v obchodních centrech, ale zajděte do Ekoparku. 😉

 

 

Veronika H., 17. 5. 2017
Nejlepší, o dítěti jsem nevěděla skoro celý den jak se mu tam líbilo, a ten relax, klid a pohoda, prostě bájo !!!! 🙂
Rozhodně jsme tam nebyli naposledy!!!!!!

 

 

Pavlína, 9. 5. 2017
Tomuto místu není co vytknout. Náš pobyt jsme si všechny užily. Apartmán byl dokonalý, výhled jakbysmet. Doporučujeme zavítat i do přilehlého Eko Parku, na kterém je vidět, že majitelé dělají svou práci rádi a to, co dělají, má smysl.

 

 

Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Liberci, 27. 4. 2017
Program „Jaro všemi smysly“ se mi velice líbil a myslím, že mým prvňáčkům taky. Jen litovali, že nestíháme pobýt déle a užít si ještě bludiště. Byla jsem v Ekoparku poprvé a v ničem podobné jsem dříve nebyla. Všechno se mi moc líbilo a doufám, že se k vám s dětmi zase někdy podíváme.

 

 

Jan Š., 25. 3. 2017
Jedno z mých nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších míst v Liberci.

 

 

Martin S., 24. 2. 2017
Děti si to zde užívali. Výborný nápad provozovatele, který dovedl téměř k dokonalosti.

 

 

Hana G., 22. 2. 2017
Velmi se mi tady líbí, skvělý nápad.

 

 

Ondřej H., 27. 1. 2017
Skvělé místo pro volnočasové aktivity v přírodě!

 

 

Mirek Ž., 4. 1. 2017
Relax pro celou rodinu.

 

 

Tomáš N., 27. 11. 2016
Krásné místo, přírodní oáza ve městě. Stezky pro bosé nohy, různé dřevěné plošiny uchycené na stromech, houpací sítě, hudební scéna pro malé koncerty. Pořádají tu zajímavé akce. Člověk tu narazí na pohodové lidi. Velké díky Standovi „Happy“ Šťastnému, že něco takového dokázal vybudovat z černé skládky a doupěte bezdomovců. Snad nebude město házet EkoParku klacky pod nohy a podpoří jeho provoz a rozvoj.

 

 

ZŠ Dobiášova Liberec, 10. 11. 2016
Byla jsem tam se třídou, děti za Vámi rádi opět přijdou. Moc se nám tam líbilo, málo dětí zlobilo. Když bude dobrá akcička, bude dobrá každá naše pacička. Krásný podzim v Ekoparku

 

 

Matylda a Tylda, 8. 10. 2016
Zdravím EKOPark, chci vám poděkovat za milé přijetí. Moje děti už jsou velké a já neměla ani ponětí, že v Liberci existuje něco tak pěkného. Určitě EKOPark navštívíme, až tu zase budou vnoučata. Jen je škoda, že nám nepřálo počasí, že jsme nemohly zpívat v našich parádních kostýmech a že nás déšť zatlačil pod střechu a nedovolil dokončit naše vystoupení. Pokud byste měli zájem, rádi vám zase zazpíváme. Hezký den přeje Olina P.

 

 

ZŠ Liberecká, Jablonec n. N., 5. 10. 2016
Dnes jsme navštívili Ekopark v Liberci. Viděli jsme mnoho zajímavých věcí a pochopili jsme, že je potřeba se starat o přírodu. Ekopark je zajímavým projektem, který nabízí dětem a dospělým možnost, jak příjemně trávit volný čas.

 

 

ZŠ Broumovská Liberec, 1. 10. 2016
Navštívili jsme EKOPark s třídou šesťáků, byli nadšeni a my s nimi. Super, je dobře, že v Liberci vzniklo něco takového. Nedokážu vybrat jednu věc, která byla nejlepší, prostě se nám tam moc líbilo. Jediné, co je dobré si pohlídat, je počasí. Byli jsme u vás koncem září a tam, kde nesvítilo sluníčko, byla některým dětem zima. Obratem jsme návštěvu doporučily kolegyním s menšími dětmi.

 

 

Jiřinka B., 30. 9. 2016
Báječný areál. Doporučuji a držím palce v dalším rozvoji.

 

 

Alča B., 16. 9. 2016
Tohle Liberci chybělo. Vychutnat si osvěžující domácí limonádu v korunách stromů, hledět na zapadají slunce z vyhlídky mezi větvemi? Jako kdybych se vrátila v čase do dob,kdy jsme bez problému lezli po stromech a trávili tam i dlouhé hodiny 
A navíc vždy neopakovatelný zážitek z jógy v krásném prostředí 

 

 

Verunka V., 12. 9. 2017
Naprostá spokojenost, oddech…myslím, ženejen já, ale i děti jsme úplně vypustili a relaxovali.

 

 

Štěpánka B., 27. 8. 2016
Úžasné místo!!!!! Moc se nám líbilo a skvěle jsme si odpočinuli 

 

 

Veronika H., 25. 8. 2016
Jedna z nejlepších věcí, co v Liberci nebo okolí je. Moc dobře vymyšlené,jak pro děti, tak i pro dospělé. Pokaždé doporučuji svým známým.

 

 

Katja M., 4. 8. 2016
Perfektní místo!!! Byla jsem dnes ohromena, velice povedené a doporučuji všem, kdo hledá klid a relax a přitom zábavu pro děti. Načerpali jsme se synem spoustu pozitivní energie z tohoto místa. Hlavně v houpacích sítích  Určitě doporučím všem známým. Díky a držím Vám palce a přeji hodně, hodně spokojených návštěvníků.

 

 

Marcela K., 28. 7. 2016
Odpočinek každým coulem  Radost pobývat a bavit se  Všem poklona za jejich pot a šikovné ruce 

 

 

Zuzana V., 25. 7. 2016
Leháro v síti s domácí limonádou.., super

 

 

Lucie Š., 16. 7. 2016
Krásný park, příjemný personál a hlavně smysluplně strávený čas s dětmi. Děkujeme.

 

 

Jana B., 25. 6. 2016
Když to vidíte na fotkách,očekáváte něco mnohem většího…. Ale to je asi tak jediné mínus. Myslím si,že to teda není na nějaké delší trávení času,asi tedy záleží s jak velkými dětmi tam jdete,známe to,malé děcko si vystačí na hodinu i jen s houpačkou 
Každopádně, s dcerou, které je deset, se nám tam líbilo. Nejvíce asi možnost posezení v korunách stromů, cestička pro bosé nohy a dílnička. A taky kozy 
Je tam moc příjemná atmosféra, dýchá tam ze všeho příroda, všudypřítomná je vůně dřeva.
Takže spokojenost a už jen za tu myšlenku a ekologii pět hvězdiček!

 

 

Tomáš N., 18. 6. 2016
Dnešní den bosých nohou byl skvělý, spousta příjemných lidí a prima aktivit. Ať se vám daří park dále rozvíjet, už teď je to místo s vynikající atmosférou.

 

 

Eva N., 18. 6. 2016
Dnešní prima akce – den bosých nohou. Moc jsme si to užili. Oceňuji spoustu pěkných aktivit pro děti i dospělé a hlavně moc příjemné lidi u jednotlivých aktivit. Celkový dojem naprosto super.

 

 

Marcela T., 18. 6. 2016
Dnes jsem u vás byla poprvé a úplně mě to dostalo… při pěkném počasí to vidím jako úplný ráj pro rodiny s dětma… je skvělý, že jste se do něčeho takového odhodlali a naprosto zírám, co jste s tím místem dokázali udělat!!! vypadá to, že je za tím obrovská hromada práce a času a peněz a nápadu a snahy a všeho!!! fakt jste skvělý! ať se vám daří

 

 

Darja R., 13. 6. 2016
Moc se mi tento projekt líbí a jsem si jistá, že to bude oblíbené místo k setkávání a pořádání úžasných akcí.

 

 

MŠ Letadélko, 8. 6. 2016
Dneska si to u vás děti moc užily a už se těší na další návštěvu SUPER NÁPAD

 

 

Lucie S., 7. 6. 2016
Dnes jsme v EKOPARKU strávili úžasné odpoledne s dětmi..Cítili jsme se jako někde v lese na paloucku, kde na vás hopsne ta známá klidná atmosféra, a přitom jsme byli v centru mesta… Určitě prijdeme zase a přejeme mnoho úspěchů!!

 

 

Zuzana P., 2. 6. 2016
Konečně něco co má smysl. Děkuju

 

Bára Š., 28. 4. 2016
Je to skvělá myšlenka,realizace a hlavně nápad to by perfektní…. Moc rádi park budeme navštěvovat

 

 

Lenka H., 18. 10. 2015
Nádherné…Skvěle vymyšlené,zrealizované a postavené.Je to, jako být v jiném světě….v tom hezčím a klidnějším.Úžasné místo na relax v každém věku.Děkuji nejen za Liberečáky 

 

 

Kateřina N., 2. 10. 2015
Krása střídá nádheru. Opravdu super! Konečně něco, co stojí za to!

 

 

Ivan B., 30. 6. 2015
Úžasný nápad. A hlavně super místo na relax a protažení těla. Děkujeme Standovi.