❗REZERVACE NA ŠKOLNÍ VÝLETY 2024 SPUŠTĚNY❗

EKOPark jako přírodní učebna:🐦🐾🌻🌱

Vyměňte školní lavice za posezení v korunách stromů v EKOParku Liberec: ekodílničky, naučná stezka 4 živly, kamerunské kozy, kuličková dráha a mnoho dalšího.

Možnost uplatnění projektového dne – Šablony MŠMT.

✔️čerstvý vzduch, ✔️zastřešené prostory, ✔️dostatek míst k sezení,
✔️v centru města, ✔️docházková vzdálenost, ✔️omezený počet návštěvníků

🌱prostory vhodné pro výuku přírodovědy, biologie, zeměpisu a mnoho dalších předmětů
🌱inspirativní prostředí pro výtvarku (ekodílničky, blátivá kuchyně)
🌱podium vhodné pro dramatickou činnost či hudební výchovu

Ekodílničky:

V dílničkách je k dispozici náš lektor, tvoří se především se dřevem, dalším přírodním materiálem a s hřebíky a kladívky, ideální čas na tvoření je cca 30 min nebo dle časových možností školy. Pokud je větší počet dětí, děti se rozdělí na skupinky, část je v dílničkách s naším lektorem a zbytek má volný čas na prozkoumání parku a pak se skupinky prostřídají. Výrobky budou uzpůsobené věku a schopnosti dětí, každý si odnese domů originální vlastnoručně vyrobený suvenýr.

Naučná stezka Čtyři živly:

Školáci, badatelé a dobrodruzi prozkoumávají celý park prostřednictvím naučné stezky Čtyři živly, cestou vaří v blátivé kuchyni, roztáčí koloběh vody na vodních ekohrátkách nebo se zapotí u domku děda Vševěda. Naučná stezka Čtyři živly provede děti celým parkem v doprovodu Vašeho pedagoga a nakonec je čeká odměna v tajuplné jeskyni.

❗Veškerá platba probíhá na místě v hotovosti
❗Rezervujte si návštěvu EKOParku pro svou třídu STŘEDY nebo PÁTKY na KVĚTEN, ČERVEN či ZÁŘÍ na info@ekoparkliberec.cz nebo na tel. 776 454 239 nebo před objednávkový formulář https://www.ekoparkliberec.cz/skolni-vylet-do-ekoparku/#formular

Školní výlet do EKOParku – rezervace na 2024 spuštěny