Velká jógovací párty pod širým nebem s názvem CRAZY SUMMER YOGA PARTY in EKOPark se chystá na pátek 22. července. Tančit a cvičit se začne se setměním, ve 20 hod. První volnočasový EKOPark Liberec však bude zpřístupněn již od 18 hodin pro všechny zájemce Before party s občerstvením a doprovodným programem.

V EKOParku se zaměřujeme nejen na ekologii a ekovýchovu, ale celkově na zdravý životní styl i formou zdravého občerstvení a uklidňující relaxační prostředí. Všechny tyto aspekty v sobě spojuje naše připravovaná akce s názvem Crazy summer yoga party in EKOPark. Bude zde prostor pro zklidnění, relaxaci, tanec, náročné pohybové kreace, zdravé občerstvení, ale hlavně skvělou atmosféru tvořenou stovkami podobně smýšlejících lidí cvičících na jednom místě.“ popisuje koncept akce projektová manažerka parku Michaela Pompová.

V rámci akce vystoupí 4 lektorky jógy, každá se svým osobitým stylem předcvičování a zaměřením na různé typy jógy. Účastníci zakusí jak klidnější hatha a vinyasa jógu tak dynamičtější power a samozřejmě dance jógu, bez které by se tato akce neobešla. Celá akce bude doprovázena hudbou mixovanou přímo na místě zkušeným DJ.

Miluji jógu, tanec, vaření a Indii. Mou životní náplní je dělat lidi šťastné a představit jim neomezené možnosti života a jejich těla. Každá osoba je unikátní a má neomezenou sílu a energii. Poté, co jsem žila běžný život a pracovala v bance, mě můj vnitřní hlas přivedl k józe. Očekávala jsem od jógy zklidnění a harmonii. Jelikož jsem několik let závodila v bodyfitness a byla v reprezentaci České republiky, vůbec mě nenapadlo, že by jóga mohla být náročná také pro mě, avšak opak byl pravdou. Po roční praxi jógy jsem se rozhodla ze dne na den odjet do Indie, ukončit práci v bance a věnovat se józe naplno. Indie se stala mou srdeční záležitostí a já po prvním týdnu tam stráveném měla jasno, že v Indii chci žít. Teď žiji půl rok v Indii a půl rok v ČR. Věnuji se lektorství jógy, masážím, učím také umění ajurvédského a indického vaření a spolu s indickým lékařem – Dr. Syam Dayal, pořádáme cesty do Indie s jógou a ajurvédou a víkendové pobyty v ČR.“ představuje svou životní cestu a vztah k józe hlavní protagonistka večera, lektorka Darja Káňová.

Hladoví účastníci budou mít na výběr z různých nabídek cateringových společností zaměřených zejména na RAW, zdravou a čerstvou stravu. Oddechové přestávky mezi cvičením budou vyplněny exhibicemi pole dance a twerku. Pro zájemce bude před akcí možnost nechat se zkušenými paintery pomalovat UV či fosforeskujícími barvami umocňujícími zážitek z celé akce.

Postavením EKOParku jsem si již svůj sen splnil. Je však také důležité, k čemu se bude tento prostor nadále využívat. Párty jóga je pro mne srdcovou záležitostí, jejíž koncept mám v hlavě již téměř rok. Snoubí v sobě všechny důležité součásti zdravého životního stylu, který chceme v EKOParku podporovat. Ať už prostor pro zklidnění, relaxaci, duševní rovnováhu a pohodu, zdravé stravování, tak i aktivní trávení volného času. Doufáme, že tento přístup návštěvníci ocení a podaří se nám naplnit maximální kapacitu 300 lidí, což prozatím vypadá velmi slibně.“ popisuje svůj postoj k připravované akci tvůrce EKOParku, Stanislav Šťastný.

Cena programu je 400 Kč při rezervaci a platbě předem do 17. 7. a 450 Kč na místě. Každý účastník obdrží při vstupu svítící Party Lightstick a welcome drink. Více informací o této a dalších připravovaných akcích Prvního volnočasového EKOParku Liberec najdete na webových stránkách www.ekoparkliberec.cz a na Facebooku www.facebook.com/ekoparkliberec

yoga

TZ: V červenci zamíří do EKOParku Liberec stovky jogínů a jogínek na největší jóga párty v kraji.