Poděkování za Retro Games 2019

Za celý tým EKOParku děkujeme v první řadě všem návštěvníkům, kteří si v neděli 18. 8. 2019 přišli užít 3. ročník RETRO GAMES.

Točilo se obručí, skákala guma, panák i přes švihadlo. Veřejná bezpečnost z Retro Auta zakročila proti vekslákovi,  cvrnkaly se kuličky, foukaly se bubliny na bublifukiádě, stavěla se SEVA (děkujeme za zapůjčení stavebnic se 40letou tradicí), hrály se skořápky, kloboučku hop a další hry, nechyběly ani oblíbené skautské dovednosti pod režií Skaut středisko Ještěd –  11. oddíl Wosa Liberec. RETRO odpoledne bylo zakončeno módní přehlídkou. Příjemně nás překvapila i přes velké teplo vysoká návštěvnost. A také děkujeme fotografům Aleš Jungmann a Shiro Photography za báječné zachování retro vzpomínek.

Hvězdou dne byla opět oblíbená kulturní referentka Vlasta, mistryně retro převleků, která si střihla i nedělní poezii, lekci hula hoop, finále limba a provedla nás celým programem. Z Tuzexu bravurně hudbu šéfovala DJka Máří (Má Jančí). O občerstvení se postarala Kavárna Kopec v korunách stromů. Velký potlesk a díky patří EKOParkovému týmu, který zajistil parádní retro atmosféru a jednotlivá sportovní i kulturní stanoviště.

Vysoutěžené bony se směňovaly za odměny v Tuzexu, za které děkujeme partnerům Autotrend Liberec a Mocca Liberec

Děkujeme každému, kdo si užil volný čas, pěkně postaru, a to offline 🙂

Poděkování za RETRO GAMES 2019