Jak se dostat k nám do EKOParku Liberec

Náš EKOPark naleznete na liberecké cyklostezce u zadní brány stadionu U Nisy (FC Slovan Liberec).

Pěšky z centra se k nám dostanete po liberecké cyklostezce, stačí se držet cyklostezky a dojít téměř k zadní bráně stadionu U Nisy. Vstup do EKOParku je hned po levé straně po překročení malého mostu přes Jizerský potok.

Autobusem se k nám dostanete, pokud nastoupíte číslo 12 nebo 23 a pojedete na zastávku U Věže (cca 3 zastávky, zastávka na znamení, směr Pavlovice). Vystoupíte z autobusu a dáte se doleva, po pár metrech uvidíte přes silnici benzinovou stanici, přejdete silnici a za Benzinou půjdete po cyklostezce doprava. Autobusy 12 a 23 jezdí každých 10 minut.

_____________________________

POZOR VÝLUKA 1.7.-31.8.2019
Linky č. 12 a 23 budou vedeny obousměrně objízdnou trasou ze zastávky Malé náměstí ulicemi Truhlářská, Jungmannova a Žitavská do zastávky Růžodol I a dále pokračují po své trase. Zastávky U Věže a Dožínková nebudou po dobu uzavírky obsluhovány. Na linkách budou platit objížďkové jízdní řády. Linky na objízdné trase NESTAVÍ.

ZVOLTE PROSÍM BUS Č. 13, 24 nebo 26 a vystupte na zastávce Dopravní hřiště, poté půjdete kolem FC Slovan Liberec a doleva po cyklostezce viz mapka.

 

____________________________

Pokud jedete autem, můžete zaparkovat na parkovišti naproti benzinové stanici Benzina (viz obrázek 1) a následně pokračujete pěšky k cyklostezce (viz obrázek 2).

planek cesty do ekoparku

jak se dostat do ekoparku

Další možnost parkování je u stadionu FC SLOVAN Liberec a poté půjdete pěšky 5 minut po cyklostezce podél Nisy.

 

 

Virtuální prohlídka EKOParku